Kardeşi Mine Ün ile ilişki yaşadığı iddia edilen Tolga Karakaş'tan boşanmıştı! Emine Ün, Ayk Karakulakyan ile yeni bir aşka yelken açtı

İş insanı Tolga Karakaş ile 9 yıllık evliliğini Nisan 2021'de sonlandıran tiyatro ve sinema oyuncusu Emine Ün yeni bir aşka yelken açtı. 1995 yılında öldürülen işadamı Nesim Malki'nin kızı Melisa Malki'nin eski eşi Ayk Karakulakyan ile aşk yaşamaya başlayan Emine Ün, birlikteliğini sosyal medyadan ilan etti. Ünlü oyuncu son olarak kardeşi Mine Ün ile eski eşi Tolga Karakaş'ın aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelmişti. İşte detaylar...

İlk evliliğini 2004 yılında meslektaşı Emre Kınay ile yapan Emine Ün, bir yıl sonra kızı Duru'yu kucağın alarak anne olmanın heyecanını yaşamıştı. Emre Kınay ile Emine Ün, kızları Duru 4 yaşındayken ayrılık kararı almıştı ve ikili 30 Mart 2009 tarihinde boşanmıştı. Emine Ün ikinci evliliğini ise 22 Eylül 2012 tarihinde iş adamı Tolga Karakaş ile yapmıştı. Bu evliliğinde de aradığı mutululuğu bulamayan Emine Ün, 9 yıllık evliliğini Nisan 2021'de sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından Emine Ün'ün kız kardeşi Mine Ün ile eski eşi Tolga Karakaş'ın adı aşk dedikodularına karışmıştı.

EMİNE ÜN'ÜN KARDEŞİ MİNE ÜN İLE ESKİ EŞİ TOLGA KARAKAŞ'IN AŞK YAŞADIĞI İDDİASI


Eski eşi Emine Ün'ün kız kardeşi Mine Ün ile adı aşk dedikoduların karışan Tolga Karakaş iddiaları yalanlamış ve avukatı aracılığıyla açıklama yayınlamıştı. Tolga Karakaş'ın avukatı Gülden Ünsal Bıyıkoğlu geçtiğimiz aylarda konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti:

''Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş hakkında kamuoyuna yansıyan haksız suçlamalar ve ağır ithamlar içeren haberleri şaşkınlık ve üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş ve eski eşi Emine Ün, 1 yıl önce saygı ve hoşgörü sınırları içinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır. Boşanmanın üzerinden 1 yılı aşkın süre geçmiş olmasına rağmen halen müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş'ın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik haber ve paylaşımlar yapılmaktadır.

Yapılan haber ve paylaşımların tamamı iftira niteliğinde olup, müvekkilimiz eski eşinin hem bir anne olması hem de bir kadın olması sebebiyle bu zamana kadar birçok duruma sessiz kalmıştır. Hiçbir platformda boşanma süreci ve nedenleri ile ilgili paylaşımda bulunmamıştır.

Kamuoyuna yansıyan müvekkilimizin itibarını zedelemeye yönelik bu haber ve paylaşımlara karşılık tarafımızca açıklamada bulunma zarureti doğmuştur. Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş'a yönelik onur, şeref ve saygınlığını zedeleyeci her türlü paylaşıma karşı ilgili yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygımızla bildirmekteyiz.

Av. Gülden Ünsal Bıyıkoğlu.''

emine ün tolga karakaş

Emine Ün ise, kardeşi ve eski eşi hakkındaki açıklamar sonrası avukatıyla birlikte ortak bir açıklama yapmıştı. Yapılan açıklamada Emine Ün'ün kardeşiyle görüşmediği ve özel hayatıyla ilgili bilgi sahibi olmadığı bilgisine yer verilmişti:

''Öncelikle belirtmek gerekir ki müvekkil Emine Ün ve eski eşi Tolga Mustafa Karakaş, herhangi bir üçüncü şahsın dahili olmaksızın, saygı ve hoşgörü çerçevesinde anlaşarak evliliklerini sonlandırmışlardır.

Müvekkil ailevi birtakım sebeplerle bir süredir iletişim içinde olmadığı kardeşi Mine Ün'ün özel hayatıyla ilgili bilgi sahibi olmadığı gibi, hiçbir ihtilaf içinde olmadığı eski eşi Tolga Mustafa Karakaş'ın özel hayatı hakkında da herhangi bir bilgiye sahip değildir.

Söz konusu haberler müvekkil bakımından son derece üzücü ve yaralayıcı iken bu haberlerin müvekkilin gündeme gelme çabası olarak lanse edilmesi müvekkilin üzüntüsünü daha da arttırmıştır.

Hiçbir ilgi ve bilgiye sahip olmadığı kişi ve olaylarla birlikte bahsi geçen haberlere konu edildiği için manen ziyadesiyle zarar görmüş olan müvekkilin bundan böyle manevi menfaatlerini zedeleyecek her türlü haksız eylem, haber ve açıklamanın takipçisi olacağımızın bilinmesini isteriz.

Ayrıca sosyal medyada yer alan bazı haber görsellerinde müvekkil Emine Ün'ün diğer kız kardeşi olan müvekkil Duygu Ün'ün fotoğraflarının paylaşılması hususuyla ilgili hukuki ve cezai her türlü dava ve şikayet gakkımızı da kullanacağımızı bu vesileyle bildiririz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Emine Ün ve Duygu Ün Vekili Av. Eda Salman.''

 EMİNE ÜN YENİ AŞKINI SOSYAL MEDYADAN İLAN ETTİ

Başından iki evlilik geçen ve ikinci evliliğini geçen yıl sonlandıran 45 yaşındaki oyuncu Emine Ün yeni bir aşka yelken açtı. İş insanı Ayk Karakulakyan ile birliktelik yaşamaya başlayan Emine Ün, aşkını sosyal medya hesabından ilan etti. 24 Eylül 1977 doğumlu olan Emine Ün, yeni aşkını doğum gününde herkese duyurdu. İkilinin yaz aylarından beri birlikte olduğu öğrenildi.

Emine Ün, Ayk Karakulakyan ile yeni bir aşka yelken açtı

Instagram'da 504 bin takipçisi bulunan güzel oyuncu, sevgilisi Ayk Karakulakyan ile olan bu karesini altına kalp emojisi koyarak paylaştı. Çifte takipçilerinden mutluluk mesajları yağdı.

Kardeşi Mine Ün ile ilişki yaşadığı iddia edilen Tolga Karakaş'tan boşanmıştı! Emine Ün, Ayk Karakulakyan ile yeni bir aşka yelken açtı ile ilgili etiketler Sosyal Medya Ayk Karakulakyan emine ün Tolga Karakaş Mine Ün