Kanserle savaşan Erkan Özerman: ''Hayatımın sonunu yaşıyorum''

'Best Model of Turkey' yarışmasının organizatörü ve ünlü prodüktör Erkan Özerman'ın pankreas kanserine yakalandığı, tedavi görmeye başladığı ortaya çıkmıştı. Okan Bayülgen'in 'Uykusuzlar Kulubü' programına konuk olan Erkan Özerman sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu ve ''Hayatımın sonunu yaşıyorum'' ifadesini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde kansere yakalandığını açıklayan 84 yaşındaki prodüktör, organizatör ve sanatçı menajeri Erkan Özerman sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.


''YAŞIMDAN DOLAYI AMELİYAT OLAMIYORUM''

Tedavisi devam eden Özerman, Okan Bayülgen'in 'Uykusuzlar Kulubü' programına konuk oldu. Programda sağlık durumuyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Özerman, "Hayatımın sonunu yaşıyorum. Tesadüfen doktorun bir ricasıyla 'MR çekelim' deyince çekelim dedim. MR benim kanser olduğumu söyledi. Kanser metastaz yapmış, karaciğere geçmiş. Yaşımdan ötürü doktorlar ameliyat yapmıyorlar. Çok iyi bir onkolog beni elinden geldiğince götürüyor" ifadelerini kullandı.


Best Model Kurucu Başkanı Erkan Özerman’ın da kanser tedavisi görmeye başladığı duyurulmuştu. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:

“Pankreas kanseri metastaz yapıp karaciğere de geçmiş. Erkan Özerman, Onkolog Doktor Süalp Tansan tarafından tedavi edilmeye başlanmıştır. Kurucu Başkanı olduğu 35. Best Model of The World Yarışması ertelenmeyecek ve 16 Aralık 2022’de İstanbul’da, 40 ülkenin iştirakiyle Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.”

Kanserle savaşan Erkan Özerman: ''Hayatımın sonunu yaşıyorum'' ile ilgili etiketler