Medya |

Kanlı Elmas filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

7 Ağustos TRT 1 yayın akışında yer alan Kanlı Elmas adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Kanlı Elmas hangi kanalda? Kanlı Elmas oyuncuları kimlerdir?

7 Ağustos TRT 1 yayın akışında yer alan Kanlı Elmas adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Kanlı Elmas 2007 yılında vizyona girmiştir..

KANLI ELMAS FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Hayat bazen, değerli bir tek şey uğrunda bambaşka insanların kaderlerini umulmadık bir biçimde kesiştirebiliyor. Bambaşka hayatlardan gelen, vaktiyle orduda görev yapmış Danny Archer ile uzun zaman önce ait olduğu yerden kopartılarak elmas madenlerinde işe koyulmuş Solomon Vandy. Herkesin gözdesi, büyüleyici bir elmasın varlığı nedeni ile yolları kesişir. Her ikisi de elmasın peşi sıra gazeteci Maddy Bowen ile beraber yola çıktıklarında hayatlarına dair değerli birer fırsatı da yakalamışlardır. Solomon ait olduğu yere, ailesine kavuşabilme ihtimali ile Danny ise yeni bir hayata başlamanın umudu ile aydınlanırlar. Kuşatma ve Son Samuray adlı filmlerin arkasındaki isim Edward Zwick’ten, heyecan dolu bir aksiyon-macera.

Kanlı Elmas filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

KANLI ELMAS FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Edward Zwick

Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Djimon Hounsou, Jennifer Connelly

Tür: Macera, Dram, Gerilim

Yapım Yılı: 2 Şubat 2007 / 2s 22dk