Gündem

Kan donduran görüntüler için açıklama! / VİDEO

Tüm Türkiye’yi sarsan görüntülerin ardından bugün sosyal medyada gezen ve Sakarya’daki olayı andıran bir görüntü ortaya çıktı. Nerede ve ne zaman çekildiği belli olmayan yeni vahşet görüntüsünde 3 çocuk yavru bir köpeğe işkence ediyordu. Bazı sosyal medya kullanıcıları görüntülerin Sapanca'da yaşanan vahim olaya ait olduğunu iddia etti. Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ise görüntülerin yurt dışından olduğunu duyurdu.

Daha önce Sakarya’nın Sapanca ilçesinde ormanlık bacakları kesilmiş halde bulunan ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamayan köpeğin ölümü sonrası, sosyal medyada benzer bir başka yavru köpeğe işkence görüntüleri ortaya çıktı.

Dün, Sakarya'nın Sapanca ilçesi Yüzevler Mahallesi'ndeki ormanlık alanda köpeklerini beslemeye giden hayvanseverler, patileri ve kuyruğu kesilmiş halde yavru bir köpek bulmuşlardı. Yavru köpeğin can çekiştini gören hayvanseverler, köpeği İstanbul’daki bir veterinere götürerek tedavi altına aldırmışlardı. Fakat talihsiz köpek burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Tüm Türkiye’yi sarsan görüntülerin ardından bugün sosyal medyada gezen ve Sakarya’daki olayı andıran bir görüntü ortaya çıktı. Nerede ve ne zaman çekildiği belli olmayan yeni vahşet görüntüsünde 3 çocuk yavru bir köpeğe işkence ediyor. İnleyen ve kaçmaya çalışan yavru köpeğe eziyet eden çocukların görüntüsü izleyenin kanını dondurdu.

SAKARYA VALİSİ BALKANLIOĞLU'DAN AÇIKLAMA

Bazı sosyal medya kullanıcıları görüntülerin Sapanca'da yaşanan vahim olaya ait olduğunu iddia etti. Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ise görüntülerin yurt dışından olduğunu duyurdu.