Medya

Kalp Yarası son bölümüne olay hareket! Alınan karar izleyen izlemeyen herkesi şaşırttı!

Kalp Yarası dizisi her hafta izleyiciyi heyecanlandırıyor. ATV'nin iddialı yaz dizisi Kalp Yarası aldığı reytinglerle de yapımcıların yüzünü güldürüyor. 23 Ağustos akşamı yayınlanacak yeni bölümdeki olay hareket izleyen izlemeyen herkesi şaşırttı.

Yaman karakterinin aldığı hatalı bir karar Kalp Yarası dizisinin son bölümüne damga vuracak cinsten oldu. Yaman'ın hatası büyük yanlışlara neden olacak. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran'ın rol aldığı ATV'nin iddialı yaz dizisi Kalp Yarası yeni bölümüyle 23 Ağustos akşamı ekrana gelecek.

"KALP YARASI YENİ BÖLÜMDE OLAY HAREKET!"

Ayşe ve Ferit arasında buzlar erimeye başlamışken Baha konağa şoför olarak gelir ve Ayşe’nin dünyası bir anda tepetaklak olur. Ayşe, Baha’nın bir an önce gitmesini isterken bunun hiç de kolay olmayacağını kısa sürede anlayacaktır.

Kalp Yarası 7. bölüm 2. fragmanı: Ben artık yokum!

Sinan, Yaman yüzünden babasından tokat yemiş, gururu ayaklar altına alınmıştır. Sinan’ın bu olayın etkisiyle evden uzaklaşması Leman’ın her şeyi yanlış anlamasına neden olur ve karı koca arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlar.

Kalp Yarası 8. bölüm 2. fragmanı: Ayşe ben sana güvenmiştim!

Fırtına’nın kendisini üstünden atmasından sonra bu işin peşine düşen Ferit, Baha’ya adım adım yaklaşamaya başlarken diğer yandan babasının Sinan’a attığı tokat yüzünden babasıyla da karşı karşıya gelir.

Duygularıyla baş edemeyen, öfkesi ve aşkı arasında gelip giden Yaman ise Hande tarafından reddedilmesi ile yanlış bir karara doğru sürüklenir.

Ayşe konağın içine giren Baha yüzünden köşeye sıkışmışken verdiği yanlış bir karar Ferit’le onu hiç beklemediği bir şekilde karşı karşıya getirir. Bu yüzleşme ikilinin ilişkisinde bir dönüm noktası olacak ve o artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.