Spor |

Kadro dışı kalan Ljajic bir şans daha istiyor: Hedefi, sözleşmesini oynayarak tamamlamak

Beşiktaş'ta kadro dışı kalan isimlerden Adem Ljajic bir şans daha istiyor. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek Sırp oyuncu, sezon sonuna kadar oynayarak mukavelesini bitirmek istiyor. Öte yandan Sırp oyuncunun dışında kadro dışı kalan Douglas ve Lens de yeni dönemde oynamak istiyor.

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın tarafından sezon başında kadro dışı bırakılan Adem Ljajic takımdaki yeni yapılanma ile birlikte 2. yarıda formasına kavuşmayı bekliyor. Beşiktaş ile sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunan Sırp yıldızın kendisine gelen teklifleri de yeniden Kartal umudu ile reddettiği öğrenildi.

Hürriyet gazetesinden İsmail Er'in haberine göre, Süper Lig’den Sivasspor, Çaykur Rizespor ve Giresunspor’un gündemine aldığı 30 yaşındaki futbolcu “Sezon sonuna kadar sözleşmem devam ediyor. Birçok takımın beni istediğini duyuyorum. Ben Beşiktaş’ta forma giymek istiyorum. Bu şansı yönetim vermeli. Teknik olarak hiçbir sorunum yok. Sürekli alt yapıda antrenmanlara çıkıyorum, bana verilen programlar dahilinde idmanlarını yapıyorum. Mukavelemi oynayarak tamamlamak istiyorum” dediği öğrenildi.

Yine Adem Ljajic gibi kadro dışı bırakılan oyunculardan Douglas ve Jeramain Lens de Sırp futbolcu gibi düşündüklerini ve kadroda yer almak istediklerini ifade ettiler. Beşiktaş forması ile toplam 85 resmi maça çıkan Ljajic, bu süreçte 18 gol attı ve 29 asist yaptı.