Magazin

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün samimi görüntüleri gündem oldu!

Aşkın Tarifi isimli yeni bir yaz dizisinde başrol oynayan Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün sosyal medyada açtığı canlı yayındaki samimi halleri gündem oldu. Ünlü oyuncu Neslihan Atagül ile evli olan Doğulu'ya, "Evli olduğunu unuttun sanırım" yorumları yapıldı.

Pazartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşkın Tarifi dizisinin başrol oyuncuları Serra Arıtürk ile Kadir Doğulu önceki gün canlı yayın açarak merak edilen soruları yanıtladı. Dizide birbirini seven ancak kavuşamayan iki genci oynayan çiftin, canlı yayındaki samimi halleri sevenlerini kızdırdı.

"KADİR'E EVLİ OLDUĞU HATIRLATILMALI"

Çiftin canlı yayında romantik bir müzik eşliğinde birbirine bakması ve yakınlaşması kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Kendisi gibi oyuncu Neslihan Atagül ile evli olan Doğulu'nun bu hallerini gören sosyal medya kullanıcıları "Evli olduğu hatırlatılmalı" gibi yorumlar yaptı.

"BEN SİNİR OLDUM NE OLDU BÜYÜK AŞKINA"

Canlı yayını izlerken ikili arasındaki samimiyetten rahatsız olan şarkıcı Çağla da sosyal medya hesabından tepki göstererek "Bu ne evli adam dizi dışında aşık aşık hareketler. Sırf izlensin diye ben sinir oldum şu an ne oldu büyük aşkına bel böceklerine" dedi.

Sitene Ekle