Kadın kılığına giren hırsız yine yakalandı ama bu kez kurtulamadı

İzmir'in Ödemiş ilçesinde tanınmamak için kadın elbisesi giyerek hırsızlık yapan 18 yaşındaki genç yine yakayı ele verdi. Aynı suçtan 20'den fazla suç kaydı olduğu belirlenen şüpheli, daha önce savcılık tarafından serbest bırakılmıştı. Ancak bu defa çıkarıldığı mahkeme tarafından cezaevine gönderildi.

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, 17 Ağustos günü ilçede bulunan bir evde hırsızlık yapıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.

Evde yapılan çalışmalar ve olay yeri inceleme ekiplerinin bulduğu parmak izinden yola çıkan ekipler, hırsızlık olayını daha önce de tanınmamak için kadın kıyafeti giyerek ünlenen ve 20'den fazla hırsızlık suçu kaydı bulunan B.İ.'nin (18) gerçekleştirdiğini belirledi. Şüpheli kısa zaman sonra polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

Kadın kılığına giren hırsız yine yakalandı ama bu kez kurtulamadı

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan B.İ.'nin emniyetteki ifadesinde suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Zanlı, emniyetteki işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TANINMAMAK İÇİN KADIN KIYAFETİ GİYİYORDU

18 yaşında olmasına rağmen 20'den çok hırsızlık suçu kaydı bulunduğu öğrenilen zanlı, daha önce de kadın kıyafeti giyerek bir evde hırsızlık yaparken suçüstü yakalanarak gözaltına alınmıştı. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen B.İ., çıkarıldığı nöbetçi savcılık tarafından serbest bırakılmıştı.

İHA

Kadın kılığına giren hırsız yine yakalandı ama bu kez kurtulamadı ile ilgili etiketler İzmir izmir ödemiş kadın kılığına giren hırsız tutuklama