Gündem

Kadın hırsızlardan inanılmaz hareket! Önce domates arttı ardından soyundu...

Esenyurt'ta esnafın korkulu rüyası olan 'tantanacı' hırsızlık şebekesinin yaptıkları şoke etti. Markete giren kadınlar, hırsızlık yapıp yakalanınca önce market sahibine domates fırlattı ardından soyunmaya başladı. Tuhaf anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.

İstanbul Esenyurt'ta geçtiğimiz pazartesi günü görenleri hayrete düşüren bir hırsızlık girişimi yaşandı. 

SOYUNMAYI ADET HALİNE GETİRDİLER

Edinilen bilgiye göre, Esenyurt'ta birçok kez aynı yöntemle hırsızlık gerçekleştiren tantanacı kadınlar şebekesi yine ortaya çıktı. Yakalanınca soyunmayı adet haline getiren şebeke, girdikleri markette yakayı eve verince önce market sahibine domates fırlattı sonra ise soyunmaya başladı.

 

GÜVENLİK KAMERASINA SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

Yaşanan olayı gören komşu esnaf koşarak yardıma geldi. Kadınlar ile bir süre mücadele eden vatandaşlar kadınları güçlükle kovalamayı başardı. Yaşananlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

 

"GEÇEN HAFTA ŞALVARLARINA KAŞAR VE SALAM DOLDURDULAR"

Olay anlarını anlatan komşu esnaf, "İki günde, üç günde bir buralara geliyorlar. Dışarıya mal çıkarmaya korkuyoruz. Geçtiğimiz pazartesi ise esnaf kardeşimizin dükkanına gelen kadınlar, şalvarlarına kaşar ve salamları doldurdular. Kapıda ise yaklaşık 10 kadın olay çıkarttı. Biz koşarak gidip yardımcı olmaya çalıştık. Market sahibine domates fırlatıyor, mandalina fırlatıyorlar. Sonra ise kaçmak için edepsizce soyunuyorlar. Sürekli bu yöntemi kullanıyorlar. Bu kadınlar ile başımız belada" dedi

Sitene Ekle