Popüler Haberler

Kadın dizisi final mi yapıyor? Neden bitiyor?

Kadın dizisi final mi yapıyor? Sevilen dizisi Kadın, bu akşam yayınlanacak final bölümüyle izleyenlerine veda edecek. Başrollerinde; Özge Özpirinçci, Seray Kaya ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı dizinin neden final yaptığı merak ediliyor. Hayranları yapılan açıklamaları araştırmaya başladı. İşte Kadın dizisi final mi yapıyor? Neden bitiyor? Merak edilen detaylar haberimizde...

Kadın dizisi final mi yapıyor? Başrollerinde; Özge Özpirinçci, Seray Kaya ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı dizinin neden final yaptığı merak ediliyor. Hayranları yapılan açıklamaları araştırmaya başladı. Fox TV ekranlarını sevilen dizisi Kadın, bu akşam yayınlanacak final bölümüyle izleyenlerine veda edecek. İşte Kadın dizisi final mi yapıyor? Neden bitiyor? Merak edilen detaylar haberimizde...

KADIN DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Üç sezondur devam eden Kadın dizisinin neden final yaptığıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken iddialara göre, senaryosunda yetersizlik olduğu düşüncesiyle yapım şirketi tarafından bitirme kararı alındı.

81. FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Enver'in Şirin'i ele vermesi üzerine Şirin yakalanır. Ama akıl sağlığı yerinde olmadığı düşünülerek akıl hastanesine yatırılır.

Raif'in Ceyda'ya evlenme teklifi etmesi üzerine Arif de Bahar'a evlenme teklifi eder ve bunun üzerine çifte düğün hazırlıkları başlar. Arif yıllardır âşık olduğu kadına sonunda kavuşmanın heyecanı içindedir. Fazilet Aşçıoğlu'nun Bahar'a hediye ettiği kitap ile de her şey çok farklı bir boyuta taşınacaktır. Hayatında her şeyin yavaş yavaş yoluna girdiğini fark eden Bahar'ın sonunda şans yüzüne gülmüştür.

Şirin Sarıkadı, yaptığı tüm kötülüklerin cezasını çekerken Bahar Çeşmeli ve ailesi ise bir ömür boyu mutlu yaşayacaktır.

 

Yorumlar