Popüler Haberler

Kadın dizisi bu akşam neden yok? Kadın 78. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kadın dizisi bu akşam neden yok? Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın, bu akşam ekranlarda olmayacak. Kanalın yayın akışına bakan vatandaşlar, Geçmiş Olsun sinema filmini görüyor. Kadın dizisinin 78. yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak ediliyor. Dizinin hayranları konuyla ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte Kadın dizisi bu akşam neden yok? Kadın 78. bölüm ne zaman yayınlanacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

Kadın dizisi bu akşam neden yok? Fox TV 7 Ocak yayın akışına bakan vatandaşlar, Geçmiş Olsun sinema filmini görüyor. Başrollerinde; Özge Özpirinçci, Feyyaz Duman ve Seray Kaya'nın yer aldığı dizi, büyük merakla takip ediliyor. Kadın dizisinin 78. yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak ediliyor. Dizinin hayranları konuyla ilgili araştırma yapmaya başladı. Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın, bu akşam ekranlarda olmayacak. İşte Kadın dizisi bu akşam neden yok? Kadın 78. bölüm ne zaman yayınlanacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

Arif ve Bahar’ı tüm olan olaylar daha da yakınlaştırmaya başlar. Arif’in mutluluğu ise her halinden belli olmaktadır. Bahar’ı arkadaşlarıyla tanıştıracağı düşüncesi de onu içten içe ümitlendirir.

Yılbaşı telaşına giren herkes mutlu bir yıl geçirmek umuduyla birbirlerine hediye alır. Tam yılbaşına girecekleri an ise gelen bir ses ile tüm dünya başlarına yıkıldı.

KADIN DİZİSİ NEDEN YOK?

Kadın dizisi, yeni yıl reklam anlaşmaları nedeniyle bu akşam ekrana gelmeyecek.

KADIN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kadın 78. yeni bölüm yayın tarihi belli oldu. Kadın dizisinin yeni bölümü 14 Ocak 2020 Salı günü 20:00'de ekrana gelecek.

KADIN FRAGMAN