Popüler Haberler |

Kadın 78. bölüm fragmanı izle! Bahar ile Arif...

Kadın 78. bölüm fragmanı izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın, bu akşam 77. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Son bölümde; Bahar ile Arif'in yakınlaşması sonrasında aşkın kıvılcımları hissedilmeye başlıyor. Şirin'in sakladığı silahın patlaması büyük heyecan yaratıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kadın 78. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Kadın 78. bölüm fragmanı izle! Son bölümde; Bahar ile Arif'in yakınlaşması sonrasında aşkın kıvılcımları hissedilmeye başlıyor. Şirin'in sakladığı silahın patlaması büyük heyecan yaratıyor. Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın, bu akşam 77. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kadın 78. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

KADIN 77. SON BÖLÜM ÖZETİ

Enver’in evde bulduğu silahı apar topar denize atmak için yola çıkan Arif ve Bahar bunu başardıklarını düşünürler. Ama Şirin yine yapacağını yapmış ve silahı başka bir paketle değiştirerek yanına almıştır. Bu olay Şirin’in yine aklında bir kötülük olduğunu düşündürse de silahı almasındaki gerçek neden nedir?

Arif ve Bahar’ı tüm olan olaylar daha da yakınlaştırmaya başlar. Arif’in mutluluğu ise her halinden belli olmaktadır. Bahar’ı arkadaşlarıyla tanıştıracağı düşüncesi de onu içten içe ümitlendirir.

Yılbaşı telaşına giren herkes mutlu bir yıl geçirmek umuduyla birbirlerine hediye alır. Tam yılbaşına girecekleri an ise gelen bir ses ile tüm dünya başlarına yıkılacaktır.

KADIN 78. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kadın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.