Popüler Haberler |

Kadın 76. bölüm fragmanı izle! Bahar'a büyük şok!

Kadın 76. bölüm fragmanı izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın, bu akşam heyecan seviyesi yüksek bir bölümle izleyenlerin karşısına çıktı. Son bölümde; Bahar, Şirin'in kendisini kandırdığının artık farkındadır. Cem belasından kurtulmak isteyen Bahar ve Ceyda'nın dikkat etmesi gereken kişi aslında Berşan'dır. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kadın 76. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Kadın 76. bölüm fragmanı izle! Son bölümde; Bahar, Şirin'in kendisini kandırdığının artık farkındadır. Cem belasından kurtulmak isteyen Bahar ve Ceyda'nın dikkat etmesi gereken kişi aslında Berşan'dır. Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın, bu akşam heyecan seviyesi yüksek bir bölümle izleyenlerin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kadın 76. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

KADIN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cem’in gönderdiği davette aradığı kişinin Kısmet olduğunu gören Bahar büyük bir şok içine girmiştir. Nasıl bir olayın içine girdiğini asla anlayamayan Bahar bir an önce Kısmet ile çantaları değiştirip olduğu yerden gitmek ister. Ama bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Satılmış’ın Ceyda ve Emre’nin biyolojik çocuğu olduğunun kanıtlanması ise Ceyda’yı hiç istemediği bir durumun içine sokar. Arda’dan ayrılmak ve onun asla üzülmesini istemeyen Ceyda ne yapacağını ve nasıl davranacağını bilemez. Çünkü Satılmış alıştığı çocuklara hiç benzememektedir.

Bahar’ı Cem ile görmesi ise Şirin’in eline bir koz daha vermiştir. Arif’in önünde Bahar’ın Cem ile sevgili olduğunu ima etmesi herkesi büyük bir şoka uğratır. Bundan etkilenen Bahar da soluğu Arif’in yanında alır. Arif ne kadar belli etmek istemese de Bahar’a karşı beslediği aşk hala ilk günkü gibidir ve bunu açıkça belli eder. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Arif’e karşı atacağı adım ne olacaktır?

KADIN 76. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kadın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.