Kadın 59. bölüm fragmanı izle! Bahar kimi seçecek?

Kadın 59. bölüm fragmanı izle! Fox TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kadın, 58. son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Ceyda'nın oğlunun babasının Emre olması sonrasında, Şirin ile Ceyda arasında yeni bir savaş başlıyor. Sarp ise Bahar'ı Arif'ten kıskanmaya devam ediyor. Nezir'in Doruk'a yolladığı hediye herkese kısa süreli bir şok yaşatıyor.İşte Kadın 59. bölüm fragmanı izle! Bahar kimi seçecek? Merak edilen detaylar haberimizde...

Kadın 59. bölüm fragmanı izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kadın, 58. son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı.Bahar hapishaneden çıkan Arif'i karşısında görünce büyük bir mutluluk yaşıyor.Ceyda'nın oğlunun babasının Emre olması sonrasında, Şirin ile Ceyda arasında yeni bir savaş başlıyor. Sarp ise Bahar'ı Arif'ten kıskanmaya devam ediyor. Nezir'in Doruk'a yolladığı hediye herkese kısa süreli bir şok yaşatıyor. İşte Kadın 59. bölüm fragmanı izle! Bahar kimi seçecek? Merak edilen detaylar haberimizde...

Kadın 59. bölüm fragmanı izle! Bahar kimi seçecek?

Yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimize eklencektir...

SON 58.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hapisten kurtulan Arif bir an önce Bahar'ın yanına gitmek ister. Kısmet ise Arif'in bu heyecanını hisseder ve bu konuda abisine yardımcı olur. Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar'a kavuşan Arif'e onu görmek çok iyi gelir. Olanlardan habersiz, her şeyin yavaş yavaş düzeldiğini düşünmektedir. Ceyda'nın Bahar'a olan tavrına anlam veremeyen Hatice ise Ceyda'ya büyük bir rest çeker. Bir anne olarak artık çocuklarının üzülmesini ve birilerinin onları üzmesini istememektedir. Nezir'in onları neden serbest bıraktığına anlam veremeyen Sarp, hayatına artık Sarp Çeşmeli olarak devam edebilecektir.

KADIN DİZİSİNİN KONUSU

Kadın hayata sevgiyle bağlı olmasa da iki çocuğunun sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan onları fakirliğin ve yaşam mücadelesini içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarını kendisine siper ederek korumayı başaran Bahar’ın hikâyesidir.

Annesi tarafından çocuk yaşlarda terk edilen Bahar daha sonra babasını ve babaannesini de kaybeder ve hayatta yapayalnız kaldığı o günlerde Sarp’la tanışır. Mutlu giden bir evliliğin ardından beklenmedik şekilde hayatını yitiren Sarp Bahar’ı derinden etkilemiştir.

Sarp’tan sonra anılarını unutamayan acılarını her gün biraz daha yaşayan kalbini başkalarına kapayan biri olmuştur artık Bahar. Fakat yıllar sonra onu henüz 8 yaşındayken terk eden annesinin ve alenin hayatına girişi, taşınmak durumunda kaldığı yeni mahallesi ona beklenmedik sürprizler yaratır.

Kadın 59. bölüm fragmanı izle! Bahar kimi seçecek? ile ilgili etiketler Kadın Fox TV