Popüler Haberler

Kader Ajanları filminin konusu nedir? Kader Ajanları oyuncuları kimlerdir?

15 Aralık Salı günü Star TV yayın akışında yer alan Kader Ajanları filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Romantik-Bilimkurgu türündeki film Kader Ajanları hangi kanalda? Kader Ajanları oyuncuları kimlerdir?

15 Aralık Star TV yayın akışında yer alan Kader Ajanları adlı bilimkurgu filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli ve başarılı birçok oyuncunun oynadığı Kader Ajanları filmi 2011 yılında vizyona girmiştir. Kader Ajanları filminin başarılı oyuncuları ve hikayesi ile seyircileri ekranın başına kilitleyecek. Peki, Kader Ajanları filminin konusu nedir? Kader Ajanları oyuncuları kimlerdir?

Kader Ajanları Filminin Konusu Nedir?

Philip K. Dick’in kısa öyküsünden uyarlanan Kader Ajanları, "Kaderimizi kim kontrol ediyor?" sorusunu ortaya atarak buna cevap arayan aksiyon-gerilim dolu bir hikayeyi anlatıyor.

ABD senatosuna girecek olan hırslı politikacı David Norris daha önce tanıştığı hiçbir kadına benzemeyen, özel ve güzel dansçı Elise Sellas’la tanıştığında hayatının kökten değişeceğinin farkında değildir. Ona âşık olmaya başladığını fark ettiği an, geçmişten geliyormuş izlenimi veren şapkalı gizemli adamlar çifti ayırmak ve aşklarını engellemek için karşılarına çıkarlar.

Kader Ajanları filminin konusu nedir? Kader Ajanları oyuncuları kimlerdir?

Sahip oldukları gizemli güçle David ve Elisa'nın bir araya gelmesine engel olmak için ellerinden geleni yapan bu adamların ısrarlı baskılarına rağmen vazgeçmeyen ve sevdiği kadınla birlikte olmak için 'kader'ini karşına alan David, kendisi için çizilmiş yoldan saparak herşeyi tehlikeli atacağı bir yola girer.

Kader Ajanları Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Yönetmen: George Nolfi

Oyuncular: Matt Damon, Emily Blunt, Michael Kelly

Tür: Bilimkurgu, Romantik

Yapım Yılı: 4 Mart 2011 / 1s 47dk

Yorumlar