Johnny Depp hasta mı? Neden zayıfladı?

Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp Rusya'nın St. Petersburg kentinde The Hollywood Vampires adlı grubuyla konser verdi. Ünlü oyuncunun son görütüsü herkes şaşırrtı. Zayıf ve soluk görüntüsünden sonra herkes Depp'in hasta olup olmadığını merak ediyor? Peki Johnny Depp hasta mı? Detaylar haberimizde...

Rusya'nın St. Petersburg kentinde The Hollywood Vampires adlı grubuyla konser veren Depp, Four Seasons otelinde hayranlarıyla buluştu.Hayranlarıyla birlikte poz veren oyuncu Johnny Depp'in son hali görenleri korkuttu. Soluk görüntüsünden sonra hasta olup olmadığını merak ediyor. Peki Johnny Depp hasta mı? Neden zayıfladı? Yeni filmde mi oynayacak? Merak edilen soruların cevapları detayları ile haberimizde...

Johnny Depp hasta mı? Neden zayıfladı?


Bir dönemin en çok beğenilen aktörlerinden biri olan Depp, bazı hayranlarıyla çektirdiği fotoğraflardaki hasta görüntüsüyle şaşırttı. 54 yaşındaki Depp, son derece zayıf, soluk ve bitkin görünüyor.ABD'li oyuncunun hayranları endişelerini sosyal medyada dile getirdi.

Depp'in sevenleri, "Çok zayıf görünüyor. Umarım hasta değildir" gibi yorumlar paylaştılar.

Johnny Depp, Amber Heard ile olaylı bir boşanma yaşamıştı.

JOHNNY DEPP

John Christopher "Johnny" Depp II (d. 9 Haziran 1963) Amerikalı oyuncu, yapımcı ve müzisyendir. En İyi Erkek Oyuncu dalında bir Altın Küre ve bir SAG ödülü sahibidir. 1980'lerin televizyon dizisi 21 Jump Street ile öne çıkarak gençlik idolü oldu.

 

1986'da Oliver Stone'un Vietnam Savaşı filmi Müfreze'de yardımcı bir rol ile başlayıp devamında romantik-kara fantezi türlerindeki Makas Eller'de (1990) ana karakteri oynayan Depp, "gerçek hayatta rastlanamayacak" rolleri canlandırmayı üstlenmektedir. Daha sonra fantastik gerilim filmi Hayalet Süvari (1999), fantastik macera filmi Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti (2003) ve devam filmleri, fantastik film Charlie'nin Çikolata Fabrikası (2005), fantastik film Alis Harikalar Diyarında (2010) ve animasyon, aksiyon, western, komedi türlerindeki Rango'da (2011) ana karakterleri canlandırarak gişe başarısı yakaladı. Yönetmen, yapımcı ve aynı zamanda arkadaşı olan Tim Burton'la birlikte dokuz filmde işbirliği yaptı.

 Johnny Depp hasta mı? Neden zayıfladı? - Resim : 3

Depp, dünyanın en büyük film yıldızlarından biri olarak görülmektedir.Ed Wood, Donnie Brasco, Vegas'ta Korku ve Nefret, Düşler Ülkesi, Halk Düşmanları ve Kara Düzen filmlerinde gerçekleştirdiği başarılı performanslarıyla geniş çapta tanındı. Depp'in yer aldığı filmler Birleşik Devletler gişelerinde 3.1 milyar doların üzerinde ve dünya çapında 7.6 milyar doların üstünde hasılat elde etti. En başarılı filmleri 3 milyar dolardan fazla hasılat yapan Karayip Korsanları filmleri, 1 milyar dolardan fazla hasılat yapan Alis Harikalar Diyarında, 474 milyon dolar hasılat yapan Charlie'nin Çikolata Fabrikası ve 278 milyon dolar hasılat elde eden Turist'tir.

Depp, En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü'ne üç kez aday olmak üzere birçok oyunculuk ödülüne aday gösterildi. Sweeney Todd: Fleet Sokağı'nın Şeytani Berberi filmindeki performansı sayesinde Müzikal veya Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre ödülünü, Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti filmindeki performansı sayesinde En İyi Erkek Oyuncu SAG ödülünü kazandı. 75 milyon dolarlık kazancıyla 2012 Guinness Dünya Rekorları'nda en çok para alan oyuncu olarak listeye alındı.2015 yılında Disney Efsanesi olarak kabul edildi.

Johnny Depp hasta mı? Neden zayıfladı? - Resim : 5

Annesinin 12 yaşında hediye ettiği gitarla garage rock türü müzikler çalmaya başladı. 15 yaşında bir rock müzisyeni olmak umuduyla okulu bıraktı. Aynı sene anne ve babası boşanmış, bu durum kendisine zarar vermeye başlamıştı. The Kids adlı müzik grubuyla çalmaya başladı. Grubun basçı ve vokalistinin kız kardeşi Lori Anne Allison ile 24 Aralık 1983'te evlendi. "Six Gun Method" adını almış grup Depp'in evliliği ile ilgili sorunları nedeniyle stüdyoya giremeden dağıldı. Los Angeles'da eşinin yardımıyla Nicolas Cage ile tanıştı ve ilk filmi Elm Sokağı Kâbusu'nda 1984 yılında oynama şansı buldu. 7 Mart 1986 yılında ise Lori Anne Allison'dan boşandı.[10] İlk evliliğinden sonra Kate Moss ve Winona Ryder gibi ünlü isimlerle beraber olmuştur. Sevgilisi Winona Ryder'ın adını koluna Winona Forever olarak dövme yaptıran sanatçı dövmeyi ayrıldıklarında "sonsuza kadar şarapçı" anlamına gelen "Wino Forever" haline getirdi.

 

Johnny Depp hasta mı? Neden zayıfladı? ile ilgili etiketler Johnny Depp hasta mı neden zayıfladı