Japon turist hamamda neye uğradığını şaşırdı! Önce elle taciz edildi, ardından cinsel mesaj aldı...

Sosyal medya Türkiye'ye ziyarete gelen Japon turistin hamamda uğradığı cinsel tacizi konuşuyor. Merak ettiği için hamama girip video çeken Japon turist, önce tellağın elle tacizine maruz kaldı ardından hamamda bulunan başka bir kişi tarafından cinsel mesajlar aldı.

Türkiye'ye çok merak ettiği hamamı görmek için gelen Japon turistin başına gelenler sosyal medyada büyük tepki çekti. 

ÖNCE TELLAK TACİZ ETTİ, SONRA HAMAM ÇALIŞANI CİNSEL MESAJ ATTI

Önce hamamdaki tellağın kendisini taciz etmesi nedeniyle büyük bir sarsıntı yaşayan turist, daha sonra hamamdaki başka bir adamdan da "Seninle sevişmek istiyorum" teklifi aldı. Turistin yaşadıklarını uzun süredir Türkiye'de olan Japon sosyal medya fenomeni paylaştı.

Japon turist hamamda neye uğradığını şaşırdı! Önce elle taciz edildi, ardından cinsel mesaj aldı...

"CİNSEL ORGANIMA DEFALARCA VURDU"

Hamam kültürünü merak eden genç Japon turist gittiği hamamda neye uğradığını şaşırdı. Kendisiyle ilgilenen tellağın cinsel organına defalarca vurduğunu iddia etti. Yine hamamda tanıştığı yaşlı bir adamdan aldığı ahlaksız mesajı da paylaştı.

Japon turist hamamda neye uğradığını şaşırdı! Önce elle taciz edildi, ardından cinsel mesaj aldı... - Resim : 2

"SENİNLE TAKILMAK İSTİYORUM"

Yaşlı adamın Japon turiste gönderdiği mesajda, "Ne zaman aramak istersen ara, seninle sevişmek istiyorum ve takılmak istiyorum" ifadeleri yer aldı. Genç Japon başına gelen olayla ilgili "Hamamlar tehlikeli" mesajını paylaştı. Uzun süredir Türkiye'de yaşayan Japon sosyal medya fenomeni Yoshi Enomoto ise sosyal medyadan vatandaşının başına gelen talihsiz olay hakkında açıklama yaptı.

"HAMAM İÇİN 150 TL ÖDEDİ"

Olayla ilgili fotoğraf ve mesajı paylaşan Yoshi Enomoto, şu ifadeleri kullandı:

Genç bir Japon turist, Türkiye'de merak ettiği hamama giderek 150 TL ödedi. Hamamda tellak poposuna baya vurmuş. Oradaki başka bir adam da müstehcen mesajlar atmış. Dikkat etmeden bir yere gittiği için kendisini savunmuyorum ancak bu benim de başıma gelseydi cidden kötü bir durum olurdu.

HAMAMCILAR ESNAF ODASI İNCELEME BAŞLATTI

Olayın ardından hamamcılar da harekete geçti. İstanbul Hamam Sıhhi Banyo Kaplıca Sauna Masaj Salonu İşletmecileri Esnaf Odası olayı duyduklarını belirterek, konuyla ilgili inceleme başlattıklarını açıkladı.

HAMAMCILAR AÇIKLAMA YAPACAK

Hangi hamam ve tellakın yaptığının araştırılmaya devam ettiğini belirten Oda temsilcisi, konuyla ilgili araştırmanın bitmesinin ardından bir açıklama yapılacağını belirtti.

 

Japon turist hamamda neye uğradığını şaşırdı! Önce elle taciz edildi, ardından cinsel mesaj aldı... ile ilgili etiketler cinsel taciz Japon Turist hamam

Sitene Ekle