İzmir'de isyan ettiren görüntüler: CHP'li belediye mahalleyi çöplük yaptı

İzmir'in Konak ilçesinden gelen görüntüler isyan ettirdi. CHP'li Konak Belediyesi mahalleyi adeta çöplüğe çevirdi. Sosyal medyada gündem olan videoda bir vatandaş "Şu CHP buradan gitmediği müddetçe İzmir selamete çıkmaz" dedi.

İzmir'in Konak ilçesinde bulunan Hilal Mahallesi, adeta çöp depolama alanına dönüştü. CHP'li Konak Belediyesi, ilçenin çöplerini mahallede bulunan bir sokağa boşaltıyor.

İlçenin göbeğindeki mahallede anlam verilemeyen bu durum vatandaşları isyan ettiriyor.

Sokağa biriktirilen çöplerin yarattığı kötü koku ve pis görüntü nedeniyle CHP'li belediyeye tepki gösteren mahalleli, AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş'a dert yandı.

CHP'Lİ BELEDİYE SESSİZLİĞE GÖMÜLDÜ

Konak Belediyesi tarafından soruna ilişkin herhangi bir çözüm üretilmezken, İzmir Büyükşehir Belediyesi de sessizliğe bürünmüş durumda.

Öte yandan Konak'ta oluşan çöp dağları nedeniyle İzmir'deki CHP'li belediyelerin yönetiminden şikayet eden bir vatandaşın sözleri dikkat çekti.

İzmirli vatandaş,"45 senedir burada oturuyorum. Bornova’da da oturdum ben İzmir’in bütün yerlerini gezdim. Şu CHP buradan gitmediği müddetçe İzmir selamete çıkmaz." ifadelerini kullandı.

İzmir'de isyan ettiren görüntüler: CHP'li belediye mahalleyi çöplük yaptı ile ilgili etiketler İzmir Konak Çöp mahalle