Popüler Haberler

İzmir hava durumu nasıl olacak? İzmir 5 günlük tahmini

İzmir hava durumu nasıl olacak? İzmir 5 günlük tahminini sizler için araştırdık. Meteorolojinin yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki hafta İzmir en yüksek 19 derece olacak. İzmir hava durumu nasıl olacak? İzmir 5 günlük tahmini

İzmir hava durumu nasıl olacak? İzmir 5 günlük tahmini sizler için haberimizde. Kış aylarının gelmesi ile birlikte bir anda soğuyan hava durumu herkesi hazırlıksız yakaladı. Vatandaşlar İzmir hava durumunu merak ediyor. 

İzmir 5 Günlük Hava Durumu

                                              En Düşük     En Yüksek

 31 Ekim Cumartesi               12                   19

01 Kasım Pazar                      12                    20

02 Kasım Pazartesi                10                    19

03 Kasım Salı                          10                    20

04 Kasım Çarşamba              11                    19

 

GENEL DURUM AÇIKLAMASI

MGM, Türkiye genelinde hava durumuna ilişkin şu açıklamayı yaptı: Bugün ve yarın ile hafta sonunda ülkenin büyük bölümünde yağışlar bekleniyor. Hafta sonu yağışlı sisteme ek olarak Balkanlar üzerinden gelen yeni bir serin ve yağışlı havanın ülkemiz genelinde etkili olacağı beklenmektedir. Sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde görülecek yağışların, çarşamba günü öğle saatlerinden sonra Marmara Bölgesinin kuzey ve batısı ile Kıyı Ege’de, perşembe günü Trakya ve Batı Akdeniz çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

Mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının, yağışlı sistemlerle birlikte batı bölgelerimizden başlayarak azalacağı ve yurdumuz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak tahmin ve uyarıların vatandaşlarımız ve yetkililer tarafından takip edilmesi önem arz etmektedir.

Yorumlar