Magazin |

İzleyiciyle buluşmaya hazırlanan 'Baba' dizisinin teaser afişi yayınlandı

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın başrollerini paylaştığı, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Show TV’nin Ay Yapım imzalı projesi ‘Baba’ için geri sayım devam ediyor. 15 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle izleyicilerle buluşacak dizinin teaser afişi paylaşıldı.

Anadolu kasabasında yaşayan Saruhanlı ailesinin mütevazi hayatının değişimini konu alacak ‘Baba’nın teaser afişi yayınlandı. Dizide Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın kalemi Çağrı Bayrak’ın rejisiyle buluşuyor.

Yayınlanan tanıtımları ve kadrosundaki güçlü isimlerle şimdiden büyük ses getiren, Show TV’nin Ay Yapım imzalı iddialı dizisi “Baba” Anadolu kasabasında yaşayan Saruhanlı ailesinin mütevazi hayatının değişimini konu alacak. 

15 Şubat Salı akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin tanıtımında geleneklerine ve değerlerine çok bağlı olan Emin Saruhanlı (Haluk Bilginer) ve ailesine dair ilk ipuçları yer alıyor.

Saruhanlı ailesi, bir uçak kazasının ardından şoke edici bir gerçeği öğrenirken hepsinin hayatı aniden değişiyor. Saruhanlı ailesinin yaşayacakları şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.