Dizi |

İyilik Dizisi Sonunda Ne Oluyor? Show Window The Queen’s House Konusu nedir?

Fox TV Ekranlarında ilk bölümü yayınlanan İyilik dizisi Büyük Dikkat Çekti. Sera Kutlubey, İsmail Demirci ve Hatice Şendil'in başrolünde olduğu İyillik Güney Kore yapımı Show Window The Queen’s House dizisinden uyarlamadı. Peki İyilik dizisi sonunda ne oluyor? Show Window The Queen’s House konusu nedir? Detaylar sizler işçin araştırdıl...

İyilik dizisi Sonunda Ne Oluyor merak ediliyor. Güney Kore yapımı Show Window The Queen’s House dizisinden uyarlama olan ve Fox TV'nin bu sezon büyük beklentisi olduğu İyilik dizisi ilk bölümüyle dikkat çekti. İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı İyilik dizisi yeni bölümleriyle ekrana geliyor. 

Damla ve Neslihan'ın aralarında geçen İyilik dizisi hikayesi birçok izleyicinin de merak konusu oldu. İzleyiciler ilk bölümden sonra "İyilik dizisi sonunda ne oluyor, Show Window The Queen’s House konusu nedir" araştırmalarına başladı.

İYİLİK DİZİSİ SONUNDA NE OLUYOR?

Show Window The Queen’s House dizisi Güney Kore'den dünyaya yayılmış ve büyük dikkat çekmişti. Dizinin konusu da oldukça etkileyici.

Show Window The Queen’s House konusu

Dizinin konusu, Dışarıdan bakıldığında, Han Sun Joo’nun hayatı her zaman mükemmelden başka bir şey gibi görünmüyordu. Zengin bir ailede dünyaya gelen Sun Joo ve küçük kardeşi Han Jung Won, dünya umurunda olmadan büyütüldüler. Şimdi bir yetişkin olarak, Jung Won olağanüstü derecede sıcak kalpli bir şekilde büyüdü, onun sarsılmaz bir iyimserlik duygusunu sürdürmesine izin verirken, Sun Joo muhteşem bir eve, sadık bir evli kadın haline geldi.koca ve güzel bir çocuk. Ne yazık ki Sun Joo’nun mükemmel hayatı çöküşün eşiğindedir. Sun Joo ile evlendiğinde kesinlikle beş parasız olan Shin Myung Seop, evli hayatının tamamını kayınvalidesinin şirketi Lahen Group’un saflarında yavaş yavaş tırmanarak geçirdi. Artık kariyerinde köklü bir yer edinmiş olan Myung Seop, sadık bir koca ve baba gibi görünmektedir, ancak Yoon Mi Ra ile tanıştığında işler karmaşık bir hal alır.