İYİ Parti'nin tiyatrosu ortaya çıktı: 'Geçim' bahane, yurtdışı tatil şahane!

Meral Akşener'in partisinin grup toplantısında kürsüye çıkarak geçinemediğini söyleyen Ece Hatipoğlu'nun Mısır'da, Yunanistan'da ve Hollanda'da tatil yaptığı ortaya çıktı.

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in, partisinin grup toplantısında her hafta bir kişiyi kürsüye davet edip sergilediği tiyatroda bir skandal daha ortaya çıktı. 

"MAAŞIM YETMİYOR, GEÇİNEMİYORUM"

Geçtiğimiz aylarda 20 gençle buluşan Meral Akşener, gençlere gelecek beklentilerini sordu. Akşener'in sorusu üzerine söz alan Ece Hatipoğlu, maaşının yetmediğini, geçinemediğini söyledi. Hatipoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Yaşam hakkımızın elimizden alınma riskini iliklerimizde hissediyoruz. Benim en büyük hayalim ailemin bana verdiklerinin daha fazlasını onlara verebilmek. Her yıl standartlarımız düşüyor. Maaşımız yetmiyor. Aslında yurt dışına bu zamana kadar hiç gitmek istemedim. 5 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz sorunuz benim için büyük belirsizlik. Tedirginim. Hayal kuramıyorum. 6 yıllık mühendisim ancak yapabileceğim bir şey yok. Umutlarımı çok kaybettim ülkeye dair."

İYİ Parti'nin tiyatrosu ortaya çıktı: 'Geçim' bahane, yurtdışı tatil şahane!

Türkiye'de geçinemediğini öne süren Hatipoğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda yurt dışı ziyaretleri dikkat çekti.

Yurt dışında düzenlenen spor organizasyonlarını kaçırmadığı görülen Ece Hatipoğlu'nun Mısır'da, Yunanistan'da ve Hollanda'da tatil yaptığı görüldü. Hatipoğlu'nun yat üzerinde bulunan fotoğrafları da dikkatlerden kaçmadı.

İYİ Parti'nin tiyatrosu ortaya çıktı: 'Geçim' bahane, yurtdışı tatil şahane! - Resim : 2

 

 

 

 

İYİ Parti'nin tiyatrosu ortaya çıktı: 'Geçim' bahane, yurtdışı tatil şahane! ile ilgili etiketler İYİ Parti Meral Akşener tiyatro Ece Hatipoğlu yurtdışı tatil