Gündem |

İYİ Parti'lilere HDP'den sonra LGBT şoku!

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na 'pozitif ayrımcılık' yapılmasını isteyen ve HDP'li Selahattin Demirtaş'a sahip çıkan İYİ Parti'li Bahadır Erdem'in LGBT aktivisti de olduğu ortaya çıktı. Erdem'in yurt dışında 'onur yürüyüşüne' katıldığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

İYİ Parti Hukuk ve Adalet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem'in ABD'de LGBT'lerin 'onur yürüyüşüne' katıldığı ortaya çıktı.

Katıldığı bir televizyon programında CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na pozitif ayrımcılık yapılmasını isteyen ve HDP'li Selahattin Demirtaş'ı savunarak tepki çeken Erdem'in videosu sosyal medyada gündem oldu.

"HİÇBİR ŞEY BAŞLAMADI..."

Erdem'in, çektiği videoda "Daha durun daha hiçbir şey görmediniz. Hiçbir şey başlamadı. Kilise bütün rahipleriyle birlikte pride kutluyor. Bütün New York, bugünü büyük bir an olarak kutluyor. Buraya gelen insanlar gaymiş, vesaireymiş, LGBT'ymiş, heteroseksüelmiş öyle bir ayrım yok. Bugünü müthiş bir insanlık günü olarak kutluyorlar." dediği görüldü.

"POZİTİF AYRIMCILIĞI TESCİLLENMİŞ OLDU!"

Videoyu Twitter'dan paylaşan Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) Başkanı Aslan Değirmenci "Ekrem İmamoğlu’nun yalanlarına "pozitif ayrımcılık" yapılmasını isteyen Bahadır Erdem’in, LGBT yürüyüşüne verdiği destekle de "pozitif ayrımcılığı" tescillenmiş oldu!" ifadesini kullandı.

Değirmenci, paylaşımının devamında Meral Akşener'e "Ne düşünüyor "pozitif ayrımcılık" hakkında?" sorusunu yöneltti

Sitene Ekle