Gündem

İYİ Parti'li Özeren'den Semiha Yıldırım'a ahlaksız saldırı

İYİ Partili Levent Özeren, Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım hakkında ahlaksızca ifadelerde bulundu. Daha kısa süre önce HDP'li Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'a sahip çıkan Özeren'in, Yıldırım'ın rahatsızlığı üzerinden yaptığı iğrenç yoruma sosyal medyada #AhlaksızLeventÖzeren etiketi altında tepki yağdı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

 AK Parti İzmir Milletvekili eski Meclis Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi rahatsızlığı nedeniyle hastaneye gitmişti. 

Semiha Yıldırım'ın hastaneye gidişi ile ilgili olarak İYİ Parti'li Levent Özeren sosyal medya hesabından iğrenç ve ahlaksızca ifadelerle bir paylaşım yaptı. Semiha Yıldırı'a yönelik, 'Sakın acile gitme, tedavi olmadan ölür görenler. 'Etik değil' diyene bak, böyle başa böyle tarak!' ifadelerini kullanan Özeren'e sosyal medyada tepki yağdı. 

Sosyal medyada #AhlaksızLeventÖzeren etiketi altında binlerce tepki mesajı gelmesi üzerine Özeren attığı ahlaksız tweeti silmek zorunda kaldı.


Semiha Yıldırım'a iğrenç ifadelerle saldıran Levent Özeren kısa süre önce, HDP'li Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'a yapılan hakaret karşısında ise ahlak timsali kesilmişti. 

"Daha bir çok sapık hesap duruyor" diyen Özeren, Semiha Yıldırım hakkında attığı bu iğrenç tweeti hangi psikolojik rahatsızlıka izah edecek ve savunacak bilmiyoruz ama 15 Temmuz gecesi darbecilere destek çıktığı mesajlarını “o gece alkollüydüm” diyerek savunduğu hafızalarda tazeliğini kuruyor.

Günün Videosu
Türkiye'nin 7 gündür yangınlarla mücadelesi devam ediyor. Ekiplerin mücadelesiyle birlikte şu ana kadar çıkan yangınların 141'i kontrol altına alındı. 4 ilde devam eden 9 yangına ise müdahale sürüyor.