Gündem

İYİ Parti Üsküdar İlçe Başkanı hastanede ortalığı birbirine kattı!

İYİ Parti Üsküdar İlçe Başkanı Hasan Ofluoğlu gittiği Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde bir sağlık çalışanı ile tartıştı. Sesini yükselten Ofluoğlu'na sağlık çalışanı beyaz kod vereceğini söyledi. İYİ Partili isim ise "Ben sana sorarım o beyaz kodu. Beni dinliyor musun? Sen kiminle konuştuğunun farkıdan mısın? Ondan sonra yalvarırsın iş yerine geri dönmek için" şeklinde skandal ifadeler kullandı.

İYİ Parti Üsküdar İlçe Başkanı Hasan Ofluoğlu, annesiyle birlikte Üsküdar'daki Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne gitti. Burada henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı sağlık çalışanları ile tartışan Ofluoğlu, sesini yükseltmeye başlayınca bir personel beyaz kod vereceğini söyledi.

"SEN KİMİNLE OYNADIĞININ FARKINDA MISIN?"

Bu anlarda kendini kaybeden ve tehditler savuran Ofluoğlu, "Bak ben sana sorarım o beyaz kodu. Beni dinliyor musun? Sen kiminle oynadığının farkında mısın? Sorarım sana o beyaz kodu." dedi. Hasan Ofluoğlu'nu çevredekiler sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı.

"ARKADAŞIN İSMİNİ CİSMİNİ ALIN BANA"

"Ondan sonra yalvarırsın iş yerine geri dönmek için. Arkadaşın ismini cismini alın bana" ifadelerini kullanan Ofluoğlu, bir süre sonra hastaneden ayrıldı.