Popüler Haberler |

İyi Aile Babası oyuncuları kimler? Konusu ne? Karakterlerin rolü ne?

İyi Aile Babası oyuncuları kimler merak ediliyor. Kanal D'nin yeni dizisi İyi Aile Babası 3 Aralık akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Sevilen Aile komedisi İyi Aile Babası konusu ne, karakterlerin rolü ne izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı.

İyi Aile Babası oyuncuları kimler araştırılıyor. Bu akşam Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ve başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozuklu'nun rol aldığı İyi Aile Babası konusu ne, karakterleri kimler? İşte detaylar..

İYİ AİLE BABASI OYUNCULARI KİMLER?

ŞEBNEM BOZOKLU / ASLI PAMUK

Mehmet Ali’nin 25 yıllık karısı, 3 çocuk annesi, hem ev kadını hem de kariyer sahibi. Kocasına ve çocuklarına çok düşkün, çalışkan, fedakar, aşırı titiz, mükemmeliyetçi ve modern görüşlü bir kadın. Hayattaki en büyük mücadelesini, alt katlarında oturan kayınvalidesine karşı veriyor.

İyi Aile Babası oyuncuları kim? İyi Aile Babası konusu ne?

ÇAĞLAR ÇORUMLU / MEHMET ALİ PAMUK

Evli, 3 çocuk babası. İstanbul doğumlu, aslen Adanalı. Tıp Fakültesi mezunu, aile hekimi. Hem çekirdek, hem de geniş ailesine çok düşkün. Aile bağlarına çok önem veriyor. İyi bir baba, iyi bir eş ve iyi bir evlat olmak için büyük mücadele veriyor. Mesleğinde de çok idealist bir hekim.

İyi Aile Babası oyuncuları kim? İyi Aile Babası konusu ne?

MELEK BAYKAL / ARİFE PAMUK

İki çocuk annesi, Adana’da doğmuş, İstanbul’da büyümüş ve yine kendisi gibi Adanalı olan, dönemin sıkı emniyet amirlerinden Kerami ile evlenmiş. Çocuklarına, ve özellikle küçük oğlu Mehmet Ali’ye çok düşkün. Kerami, emekli olup 7/24 evde olmaya başlayınca, aralarında tatlı bir didişme başlamış.

İyi Aile Babası oyuncuları kim? İyi Aile Babası konusu ne?

SALİH KALYON / KERAMİ PAMUK

Doğma büyüme Adanalı. Polis lisesinden mezun olduktan sonra tayini İstanbul’a çıkmış ve sonrasında hep İstanbul’da kalmış. Hayatta bir tek karısından çekiniyor. Emekli olduktan sonra, 7/24 evde karısının boyunduruğu altında olmaktan çok sıkılmış durumda, evden kaçıp, arkadaşlarıyla vakit geçirmek için her numarayı çeviriyor.

İyi Aile Babası oyuncuları kim? İyi Aile Babası konusu ne?

TİMUR ACAR / RIFKI PAMUK

Hala anne ve babası ile aynı evde yaşıyor. Lisede beden eğitimi öğretmeni ve basketbol takımının koçu. Çok iyi niyetli ve temiz kalpli bir adam olduğu için kolay kandırılan, bir yanı var.

İyi Aile Babası oyuncuları kim? İyi Aile Babası konusu ne?

BAHAR SUER / AYFER

Rıfkı’nın beden eğitimi öğretmenliği yaptığı liseye yeni gelen psikolojik rehberlik danışmanı. Rıfkı ile öğretmenler odasında ilk karşılaştıkları anda birbirlerine aşık oluyorlar.

İyi Aile Babası oyuncuları kim? İyi Aile Babası konusu ne?

BERAT EFE PARLAR / OĞULCAN PAMUK

Lise sona giden tembel, hayta, yaramaz bir çocuk. Bilgisayar oyunlarına aşırı düşkün

İyi Aile Babası oyuncuları kim? İyi Aile Babası konusu ne?

İYİ AİLE BABASI KONUSU NE?

Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali, evli ve üç çocuklu bir aile babasıdır. Mehmet Ali mahalle arasında özel halk sağlığı kliniği sahibi, idealist bir hekim ve daha da idealist bir aile babasıdır. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okurken, kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölümünde okuyan ve çok güzel bir İstanbul Kadıköy kızı olan Aslı’ya aşık olmuş ve sonunda O’nunla evlenmeyi başarmıştır.

Aslı da, Mehmet Ali’yi severek evlenmiştir; ama zavallının, Mehmet Ali ile evlenirken, aynı anda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleniyor olduğundan haberi yoktur. Mehmet Ali, evlendikten sonra, en azından bir süreliğine kira vermemek için, eskiden Adana’nın önemli ağalarından olan İbrahim dedesinin annesine bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında oturmayı uygun görünce; yeni evli çiftin tüm hayatları, giriş katında oturan anne babalarının hayatıyla iç içe geçmiştir.

Yıllar geçmiş, çiftin çocukları olmuş, hepsi okul çağına gelmiş, hatta büyük kızları evlenme çağına yaklaşmıştır, ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, hala aynı apartmanda, giriş katında oturan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşamaktadır ve 7/24 kayınvalide baskısı altındadır.