Popüler Haberler |

İyi Aile Babası 1. bölüm full izle!

İyi Aile Babası 1. bölüm full izle! İyi Aile Babası 1. bölüm izle bağlantısı tek parça dizi bitiminde Kanal D'de. Dizinin ilk bölümü bu akşam ekrana geliyor. Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu'nun rol aldığı İyi Aile Babası 1. bölüm tek parça puhu tv'den de izlenebilecek. Peki, ilk bölümde neler yaşanacak?

İyi Aile Babası 1. bölüm izle linki merak ediliyor. Başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu'nun oynayacağı İyi Aile Babası 1. bölümü tek parça kanal d ve youtube üzerinden takip edilebilecek. Peki, ilk bölümde neler yaşancak?

İYİ AİLE BABASI 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İYİ AİLE BABASI KONUSU NE?

Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali, evli ve üç çocuklu bir aile babasıdır. Mehmet Ali mahalle arasında özel halk sağlığı kliniği sahibi, idealist bir hekim ve daha da idealist bir aile babasıdır. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okurken, kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölümünde okuyan ve çok güzel bir İstanbul Kadıköy kızı olan Aslı’ya aşık olmuş ve sonunda O’nunla evlenmeyi başarmıştır.

Aslı da, Mehmet Ali’yi severek evlenmiştir; ama zavallının, Mehmet Ali ile evlenirken, aynı anda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleniyor olduğundan haberi yoktur. Mehmet Ali, evlendikten sonra, en azından bir süreliğine kira vermemek için, eskiden Adana’nın önemli ağalarından olan İbrahim dedesinin annesine bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında oturmayı uygun görünce; yeni evli çiftin tüm hayatları, giriş katında oturan anne babalarının hayatıyla iç içe geçmiştir.

Yıllar geçmiş, çiftin çocukları olmuş, hepsi okul çağına gelmiş, hatta büyük kızları evlenme çağına yaklaşmıştır, ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, hala aynı apartmanda, giriş katında oturan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşamaktadır ve 7/24 kayınvalide baskısı altındadır.

Sitene Ekle