Spor |

İşte Eljif Elmas'ın talipleri!

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Eljif Elmas'ın babası Xhevat Elmas'tan flaş bir transfer açıklaması geldi.

Sarı Lacivertliler'in 19 yaşındaki yıldız futbolcusu Eljif Elmas'ın geleceği hakkında bir açıklama da babası Xhevat Elmas'tan geldi.

Ülkesi Makedonya'da yayım yapan Makfudbal adlı internet sitesiyle özel bir röportaj gerçekleştiren Xhevat Elmas, oğluna Avrupa'nın önemli liglerinden talipler olduğunu doğrularken "İtalya, İngiltere, İspanya ve Almanya'dan bazı kulüplerin Eljif'e ilgisi olduğunu söyleyebilirim. Ancak kendisinin Fenerbahçe'yle 2022 yazına dek kontratı var ve bu nedenle tüm görüşmeler kulübüyle koordineli bir şekilde yürütülüyor. Fenerbahçe kulübüyle görüşerek her iki taraf için de en doğru kararı vereceğiz." şeklinde konuştu.

Oğlu hakkında medyada çıkan bazı haberlere de değinen Baba Elmas, "Eljif'e olan yoğun ilgi sonucunda bazı spekülasyonlar üretildi. Ancak şunu belirtmek isterim ki oyuncunun menajerinin ağzından çıktığı iddia edilen tüm ifadeler yalan. Eljif'in temsilciğini ben ve manejeri Nikola Gjoshevski yürütüyoruz. Benim İtalya'daki danışmanım ise George Gardi'dir." ifadelerini kullandı.