Gündem |

İstanbul'un göbeğinde vahşet!

İstanbul Levent'te sokak ortasında köpeğe yapılan işkence büyük tepki çekti.

Sosyal medyada yayınlanan videoda, ameliyatlı bir köpek, bir veteriner kliğinin çalışanı tarafından zorla sürükleniyor, köpeğin kafasını demirlere vuruyor ve köpeği teklemiyor. Görüntülerin binlerce kez paylaşılmasının ardından veteriner kliniği bir açıklama yaptı ve özür diledi.

Sosyal medya, İstanbul Levent’te bulunan Artı Veteriner Kliniği’nde ameliyatlı bir köpeğe yapılan işkence görüntüleriyle sarsıldı.

Videoda, ameliyatlı bir köpek, bir veteriner çalışanı tarafından zorla sürükleniyor, köpeğin kafasını demirlere vuruyor ve köpeği teklemiyor. İşkence görüntülerine sosyal medyadan büyük tepki geldi.

Sosyal medyada büyük tepki gören işkence görüntüleri üzerine veteriner kliniği bir açıklama yaparak görüntüleri doğruladı ve “Burada yapmaya çalıştıklarımın tam tersini yansıtıyor. Sizi temenni ederim ki tekrar gerçekleşmemesi için ne gerekiyorsa yapacağım” dedi.

Veteriner kliniği Facebook'tan açıklama yaptı ve şöyle dedi:

“Bugün yayınlanan videodan az önce haberim oldu. Gördüklerime çok üzüldüm. Burada yapmaya çalıştıklarımın tam tersini yansıtıyor. Sizi temenni ederim ki bunu tekrar gerçekleşmemesi için gereği neyse yapacağım. Böyle bir olayın yaşanmış olmasından çok üzgünüm ve özür diliyorum, her birinizden teker teker…”