Yaşam

İstanbul'un göbeğinde skandal görüntüler! Önce annesine sonra polise saldırdı

İstabul Beşiktaş'ta annesine saldıran bir kişiye polis ekipleri müdahale etti. Saldırgan, polisin silahını almaya çalışınca ortalık karıştı. Polis ekipleri 20 dakika süren uğraş sonrası saldırganı gözaltına aldı. Annesine saldıran kişinin 23 suç kaydı bulunduğu tespit edildi.

Beşiktaş'ta sokak ortasında annesine saldıran bir genç, kendisini durdurmaya çalışan polisin silahını almak isteyince ortalık bir anda karıştı.

İddialara göre parkta alkol alan genç kontrolünü kaybetti. Yayalara rahatsızlık vererek yürümeye başladı ardından da kendisinden önde giden ailesinin peşinden koştu ve annesine saldırdı.

POLİSİN SİLAHINA SARILDI

Kanal D'den İbrahim Konar ve Uğur Kara'nın haberine göre, İstanbul Emniyeti bayram tedbirleri için şehrin yoğun bölgelerinde önlem almıştı. Çırağan Caddesi’ndeki polisler o bağımlı gence anında müdahale etti. Genç, polislere sürekli küfürler etti, tehditler savurdu. O boğuşma sırasında saldırgan polisin silahına sarıldı.

20 dakika süren kaos gencin polis otosuna bindirilmesiyle sona erdi. Saldırgan genç polis otosuna binince ağlamaya başladı. Saldırgan içeride de rahat durmadı sürekli kafasını cama vurdu, o yüzden de yanına bir polis memuru daha bindi.

Uyuşturucu kullanmaktan 23 suç kaydı bulunan zanlı gözaltına alınarak karakola götürüldü.