İstanbul'daki etkinlik için yanlışlıkla Adana'ya giden Haluk Levent kahvaltıyı kaçırdı

Adana Valisi Süleyman Elban, 'Adana Lezzet Günleri' kapsamında İstanbul'da verilen kahvaltıya şarkıcı Haluk Levent'i davet etti. Vali Elban'ın daveti üzerine harekete geçen Haluk Levent ise kahvaltının Adana'da olduğunu düşünerek şehre gitti. İstanbul yerine yanlışlıkla Adana'ya giden Haluk Levent başından geçen olayı Twitter hesabından anlattı. Levent, ''Tüm Adana İstanbul’a toplanmış ben ise Adana’ya gelmişim'' ifadelerini kullandı.

Şarkıcı ve AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent, 'Adana Lezzet Günleri' için Adana Valisi Süleyman Elban tarafından kahvaltıya davet edildi. Aldığı davet üzerine yollara düşüp İstanbul'dan Adana’ya giden Haluk Levent, kahvaltının yerini öğrenmek için valiyi arayınca duyguğu yanutla şoke oldu. Adana'ya giden şarkıcı organizasyonun İstanbul'da yapıldığını öğrendi. Etkinliğin İstanbul Ortaköy’de düzenlendiğini öğrenen Levent, yaşadıklarını Twitter hesabı üzerinden anlattı.


''TÜM ADANA, İSTANBUL'DA TOPLANMIŞ''

Adana'ya çağrıldığını düşünerek yanlışlıkla şehre giden Levent, başına gelen ilginç olayı şu sözlerle anlattı:

İki gün önce Adana Valisi Sayın Elban aradı.

-Adana Lezzet günleri kapsamında 27 Eylül’de bir kahvaltı veriyoruz.
Gelir misiniz?
-Tabii ki sayın valim

Az önce:
-Sayın valim sabah kahvaltı nerede?
-Feriye Restaruant’ta Ortaköy’de.
-Ortaköy!! Ama ben Adana’ya geldim.
-Yapmayın ya

Az önce bu durum yaşandı.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı aradım. O da Valimiz Süleyman Elban yanımda Halukçum dur telefona vereyim dedi.
Valimiz de inanamadı.
Ben Adana’ya çağrıldığımı zannederken
tüm Adana İstanbul’a toplanmış ben ise Adana’ya gelmişim

haluk levent

 

 

İstanbul'daki etkinlik için yanlışlıkla Adana'ya giden Haluk Levent kahvaltıyı kaçırdı ile ilgili etiketler Adana İstanbul Haluk Levent Sosyal Medya Süleyman Elban adana lezzet günleri