İstanbul’da yarın bu yollara dikkat!

Yarın İstanbul'da Türk Konseyi Sekretaryası merkez binası açılışı gerçekleştirilecek. İstanbul Valiliği, yarın (12 Kasım 2021) belirli saatlerde bazı sokakların trafiğe kapatılacağını ve Sirkeci-Çemberlitaş arasında tramvay seferlerinin yapılmayacağını açıkladı.

İstanbul Valiliği'nden Türk Konseyi Sekretaryası Merkez Binası açılışı nedeniyle kapatılacak yolları ve alternatif güzergahlarla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, saat 10.00-13.00 arasında bazı sokaklarından trafiğe kapatılacağı ve Sirkeci-Çemberlitaş arasındaki tramvay seferlerinin yapılamayacağı duyuruldu.

Açıklamada, “Türk Konseyi 8. Zirvesi ve Türk Konseyi Dışişleri Bakanları Toplantısı kapsamında Türk Konseyi Sekretaryasının yeni resmi merkez binasının açılış programı nedeniyle 12 Kasım 2021 Cuma günü 10.00-13.00 saatleri arasında geçici olarak araç trafiğine kapatılacak yollar ve alternatif ulaşım güzergahları aşağıya çıkarılmıştır." denildi.

Kapanacak Yollar: Dostluk Yurdu Sokak, Boyacı Ahmet Sokak. Sirkeci Tramvay Durağı dahil Çemberlitaş Tramvay arası tramvay seferleri olmayacak.

Alternatif Yollar: Peykhane Caddesi.

 

İstanbul’da yarın bu yollara dikkat! ile ilgili etiketler istanbul kapanacak yollar alternatif yollar tramvay seferleri Sirkeci-Çemberlitaş