İstanbul'da polisi alarma geçiren olay: Eşini toprağa gömüp dua etti

İstanbul'da polis ekiplerini alarma geçiren bir olay yaşandı. Bir kadının eşini toprağa gömerek dua ettiğini gören inşaat işçisi durumu polise bildirdi. İhbar sonrası olay yerine gelen polis ekipleri kadınla konuştukran sonra inşaattan ayrılmasına izin verdi. Yaşanan anlar kameraya yansıdı. 

İstanbul Esenler'de bir kadın, vücudundaki elektrikten kurtulsun diye eşini inşaat alanında toprağa gömüp, dua etti. Bu ilginç ve tedirgin edici anları gören inşaat bekçisi, polise haber verdi. Ekiplere durumu anlatan kadın, eşiyle inşaattan ayrıldı.

İstanbul'da polisi alarma geçiren olay: Eşini toprağa gömüp dua etti

Esenler 15 Temmuz Mahallesi'nde önceki akşam saatlerinde Fikriye Şahin ve kocası Suphi Şahin inşaat alanına kaçak yollarla girdi. Kadın burada bir anda kocasını mezara gömer gibi toprağa gömdü ve başında dua etmeye başladı.

İstanbul'da polisi alarma geçiren olay: Eşini toprağa gömüp dua etti - Resim : 2

Bu durumu gören inşaat bekçisi olaydan şüphelenerek polislere haber verdi. Alarma geçen polis ekipleri hemen olay yerine geldi. Kadının, polise eşini elektrik çarptığını, vücudundaki elektriğin gitmesi için eşini toprağa gömdüğünü söylediği öğrenildi. Bunun üzerine polisler ayrıldı. Şahin çifti de evlerine döndü.

İstanbul'da polisi alarma geçiren olay: Eşini toprağa gömüp dua etti - Resim : 3

İnşaat işçilerinden Hüsnü Çelik, "Biz burada çalışıyorduk. Etraftakiler 'birine elektrik çarpmış' dedi. Biz sorduk yıllar önce elektrik çekmiş vücudu. Bunun için de kendisi toprağa gömmüş toprak elektriği alsın diye. Daha sonra polisler geldi. En sonda da karı koca çıkıp gittiler. Artık eve mi gittiler hastaneye mi gittiler bilmiyorum" dedi.

 

İstanbul'da polisi alarma geçiren olay: Eşini toprağa gömüp dua etti ile ilgili etiketler istanbul Esenler toprak elektrik