Yaşam |

İstanbul'da meydan savaşı! Satırlar, bıçaklar, sopalar havada uçuştu...

Merter'de esnaf ve nakliyeciler arasında kavga çıktı. Satır, bıçak ve sopaların havada uçuştuğu kavgada 3 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, meydan kavgası saniye saniye kameralara yansıdı. İşte o anlar...

Güngören Merter'de, dün saat 15.00 sıralarında Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Savaş Caddesi'nde meydan kavgası meydana geldi.

İddiaya göre; buradaki esnaf ile tekstil malzemesi taşıyan nakliyeciler arasında yol verme tartışması çıktı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesinin ardından taraflar birbirlerine satır ve bıçakla saldırdılar.

3 KİŞİ YARALANDI

Çevredeki esnafın da dahil olduğu kavgada, çıkan arbedede 3 kişi yaralandı. Çevredekiler tarafından hastaneye götürülen yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, konuyla ilgili çalışma başlattı.

KAVGA ANI SANİYE SANİYE KAMERADA

Öte yandan, esnaf ile nakliyeciler arasında çıkan kavga, çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde, tarafların birbirlerine sopalarla saldırdığı anlar görülüyor.

"AYIRMAK İÇİN GİRDİK AMA NAFİLE"

Çevrede esnaflık yapan Baran Bağrıyanık, "Yol kavgası. Biri mağaza sahibi, diğerleri nakliyeci. Birbirlerine yol vermedikleri için tartışılar. Kavga büyüdü. Biz de ayırmak için girdik ama nafile. Bildiğim kadarıyla birinin eli kesildi. Hastaneye götürüldü. Dikiş atılıyormuş" dedi.

Sitene Ekle