İstanbul'da kan donduran olay: Sancaktepe'de bir evde baba ve 3 çocuğu ölü bulundu!

İstanbul Sancaktepe'de bir evde 3'ü çocuk 4 kişi ölü bulundu. İlk belirlemelere göre Mehmet A.'nın eşinin evi terk etmesi üzerine 3 çocuğunu asarak intihar ettiği iddia ediliyor.

Son dakika haberi: Olay, Sancaktepe’de Fatih Mahallesi Selahaddin Eyyubi Caddesi üzerindeki bir sitede bulunan dairede yaşandı. İddiaya göre, sitedeki komşuları, Mehmet A. isimli şahıstan haber alamaması üzerine Mehmet A.’nın iş yerinden meslektaşı olan birini aradı.

BABA, 3 ÇOCUĞUNU ASIP İNTİHAR ETTİ

Mehmet A.’nın meslektaşı olan teknisyen, polis ile beraber Mehmet A.’nın evine geldi. Çilingir yardımıyla evin kapısının açılmasıyla içeri giren polis, içeride ikisi erkek çocuğu, biri kız çocuğu, bir de Mehmet A. isimli yetişkin erkeğin asılmış halde cansız bedenlerini buldu.

Mehmet A.’nın eşiyle bir süredir problem yaşadığı, eşinin evi terk etmesi üzerine çocuklarını asarak intihar ettiği iddia edildi. Olay yerinde ekiplerin incelemeleri devam ediyor.

İstanbul'da kan donduran olay: Sancaktepe'de bir evde baba ve 3 çocuğu ölü bulundu!

İstanbul'da kan donduran olay: Sancaktepe'de bir evde baba ve 3 çocuğu ölü bulundu! - Resim : 2

İstanbul'da kan donduran olay: Sancaktepe'de bir evde baba ve 3 çocuğu ölü bulundu! ile ilgili etiketler İstanbul Sancaktepe