Yaşam

İstanbul'da inanılmaz olay: Sokağın orta yerine tuvaletini yaptı!

Esenyurt'ta bir adam, sokağın orta yerinde pantolonunu indirerek apartmanın önüne tuvaletini yaptı. Sokaktaki pis koku sonrası güvenlik kamera görüntülerini izleyen mahalleliler, gördükleri karşısında şoke oldu. Mahalleli, "Herhalde çok sıkıştı ama sokak ortasına da yapılmaz ki. Ailemiz var kapımızın önünde kötü bir manzara ile karşılaştık" dedi.

Esenyurt'ta dün öğle saatlerinde Fatih Mahallesi’nde hayrete düşüren bir olay yaşandı. 

ARABA İLE EVİN ARASINA BÜYÜK TUVALETİNİ YAPTI

Sokakta yürüyen bir vatandaş, bir süre etrafı kolaçan ettikten sonra araba ile evin arasında kalan boşluğa büyük tuvaletini yaptı.

SANİYE SANİYE KAMERADA

Bu sürede rahatlığından ödün vermeyen vatandaş, görenlere pes dedirtti. Yaşanan o sıra dışı anlar ise çevredeki bir güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Güvenlik kameralarını izleyen apartman sakinleri, gördükleri karşısında şok yaşadı.

 

"SOKAK HAYVANLARININ YAPTIĞINI DÜŞÜNDÜM"

Apartman sakini ise yaşadığı olay karşısında şok olurken yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Dün öğle saatlerinde ekmek almak için evden çıktım. Çıktığımda ağır bir koku duydum ve etrafıma bakındım. Pisliği gördüğümde ise sokak hayvanlarının yaptığını düşündüm.

 

"HERHALDE ÇOK SIKIŞTI AMA SOKAK ORTASINA DA YAPILMAZ Kİ"

Ancak eve döndüğümde güvenli kameralarını incelendim. Gördüğüm manzara karşısında şok oldum. Bir adamın tuvaletini yaptığını gördüm. Herhalde çok sıkıştı ama sokak ortasına da yapılmaz ki. Ailemiz var kapımızın önünde kötü bir manzara ile karşılaştık" diye konuştu.

Sitene Ekle