İstanbul polisinden eğlence mekanlarına asayiş uygulaması...

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Beyoğlu ve Kadıköy'de yaklaşık 1000 polisin katılımıyla eğlence mekanlarında asayiş uygulaması gerçekleştirdi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nün gerçekleştiği denetimde Narkotik Şube Müdürlüğü, Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü, Güven Timleri Şube Müdürlüğü, ekipleri ve Motosikletli Polis Timleri’de katıldı.

beyoAlu1

Beyoğlu'nda 5 noktada gerçekleşen denetimlerde polisler girdikleri mekanlarda evrak kontrolü yaptı. Müşterilere (GBT) uygulaması yapan polis, evrakları eksik olan mekanlara ceza keserken, bazı mekanlar kapatıldı. Yaklaşık 3 saat süren uygulamaya polis helikopteri de havadan destek verdi. Öte yandan polisin ara sokaklarda yaptığı denetimler sırasında aranması olan bir şahsın üzerinden satır çıktı.

beyoAlu3

Şahıs gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Aramalar sırasında bir mekanda da 2 adet demir sopa bulundu.

beyoAlu4

TURISTLERDEN POLİSLERE ÖZEL İLGİ

Galata Kulesi civarında yapılan denetimler sırasında bir mekanda oturan Brezilyalı turistler polislere özel ilgi gösterdi. Kadın turistler bir polis memuruyla fotoğraf çektirdi.

İstanbul polisinden eğlence mekanlarına asayiş uygulaması... ile ilgili etiketler İstanbul Beyoğlu eğlence mekanları uygulama