İstanbul Maltepe seçim sonuçları 2019! Son dakika Maltepe'de sayımlar bitti!

İstanbul Maltepe seçim sonuçları 2019! Son dakika İstanbul Maltepe'de 1089 sandıktaki oy sayımı bitti ve şimdi ise birleştirme tutanaklarının hazırlanması aşamasına geçildi. Son durum ile ilgili detaylar merak konusu. Peki İstanbul Maltepe seçim sonuçları 2019 nedir? Detaylar haberimizde...

İstanbul Maltepe seçim sonuçları 2019! 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçim için Maltepe'de sayım aşaması tamamlanmasıyla birlikte birleştirme tutanakları hazırlanmaya başlandı. Birleştirilen ıslak imzalı tutanaklar ise İstanbul İl Seçim Kurulu’na gönderilecek. Merak edilen detaylar haberimizde...

OYLARIN YENİDEN SAYIMI TAMAMLANDI

İstanbul Maltepe'deki oyların yeniden sayımı işlemi tamamlandı. 1089 sandıktaki oy sayımının bitmesi ile birlikte ardından birleştirme tutanaklarının hazırlanması aşamasına geçildi.Birleştirilen ıslak imzalı tutanaklar İstanbul İl Seçim Kurulu’na gönderilecek.

İstanbul Maltepe seçim sonuçları 2019!  Son dakika Maltepe'de sayımlar bitti!

İstanbul İl Seçim Kurulu ise 31 Mart 2019 İstanbul seçimlerinin kesin rakamlarını açıklayacak. Sonuçlar YSK'nın veri tabanına işlenecek ve YSK'nın kararı beklenecek.

Maltepe'de 1089 sandıkta yeniden oy sayım işlemi yapılmıştı. 2 Nisan’da başlayan süreç, dün gece yarısı sona ermişti.

MALTEPE

İstanbul'un ilçeleri arasında yer alan Maltepe Andolu yakasında yer alıyor. Maltepe İstanbul'un 10. büyük ilçesi konumunda yer alamkatadır.

Maltepe, İstanbul iline bağlı Marmara Denizi'ne kıyısı olan, Anadolu yakasında bir ilçedir. Kadıköy, Kartal , Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşu olan Maltepe İstanbul'un 10. büyük ilçesi konumundadır.

İstanbul Maltepe seçim sonuçları 2019! Son dakika Maltepe'de sayımlar bitti! ile ilgili etiketler İstanbul Maltepe