Gündem

İstanbul'da Anadolu yakasını dolu vurdu!

İstanbul’da beklenen yağış Anadolu yakasında başladı. Meteoroloji’den gelen son dakika uyarısı sonrasında İstanbul’da özellikle öğle saatlerinde sonra Anadolu yakasında gök gürültülü dolu yağışları etkili olmakta. Peki, İstanbul’da yağış ne kadar devam edecek? İşte 4 Kasım 2020 hava durumu…

İstanbul’da beklenen yağış Anadolu yakasında etkili oldu. Meteoroloji’den gelen son dakika uyarısı sonrasında İstanbul’da özellikle öğle saatlerinde sonra Anadolu yakasında gök gürültülü dolu yağışları görüldü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son dakika açıklamasında; Marmara'nın Doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Anadolu'nun güney ve batısı, Güneydoğu Anadolu, Balıkesir, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Ağrı ve Iğdır çevreleri ile Antalya, Çanakkale, Tekirdağ ve Kırklareli’nin doğu kesimlerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edildiği belirtilmişti.

4 Kasım Çarşamba gününde öğle saatlerinden sonra İstanbul’da Anadolu yakasında etkili olan gök gürültülü yağışlar zaman zaman yerini doluya bıraktı.

Günün Videosu
TVNET'te yayınlanan İç Hatlar programında görünmez bir kaza yaşandı. Canlı yayında Moderatör Duygu Öztürk'ün önünde bulunan cam masa, bir anda kırılarak üzerinde bulunan içeceklerle birlikte yere düştü. Görünmez kazanın ardından Öztürk'ün ve stüdyoda bulunan konukların soğukkanlılığı dikkatlerden kaçmadı.