Magazin

İrem Sak hayranından şikayetçi oldu!

İrem Sak son zamanlarda kendisini rahatsız eden hayranından şikayetçi oldu. İrem Sak sosyal medya hesabından sürekli kendisini rahatsız ettiği iddiasıyla Kadir Özcoşkun adlı hayranından şikayetçi oldu ve korunma talep etti.

İrem Sak hayranından şikayetçi oldu. Sabah gazetesinin haberine göre; İrem Sak bir süredir onu rahatsız eden Kadir Çoşkun adlı hayranını şikayet etti. Özcoşkun, geçen yıl temmuz ayında oyuncuya, Instagram'dan 'Özür dilerim, seni seviyorum, seni sevmemeliydim' mesajı gönderdi. Geçen ay ise cep telefonuna 'Günaydın' diye mesaj attı. İrem Sak numarayı engelledi.

13 Haziran'da ise Sak'a online çiçek sitesinden Kadir Özcoşkun adına çiçek geldi. Son olarak Özcoşkun'un yeni bir telefon hattı üzerinden, "Yeni numaramı engellemeyip kaydedersen çok mutlu olurum" mesajı atması bardağı taşıran son damla oldu. İrem Sak çareyi mahkemeye başvurmakta buldu.

Sak, takıntılı hayranı hakkında 'Kişilerin huzur ve sükununu bozma ve kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme' suçundan işlem yapılmasını istedi. Mahkeme, Özcoşkun'un 2 ay süreyle İrem Sak'ın işyeri ve evine yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Özcoşkun karara uymazsa 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulacak.