Magazin |

İrem Derici'ye şok! Meclis Başkanı fena payladı... / VİDEO

"8. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri" sahiplerini buldu. Yılın en iyi pop şarkıcısı ödülüne ise İrem Derici layık görüldü. Derici'ye ödülünü Meclis Başkanı İsmail kahraman verdi. Törene damgasını vuran olay ise İrem Derici'nin "Eşek cenneti" gafı ve Kahraman'ın şarkıcıya yaptığı uyarı oldu.

Buhara Medya Grubu tarafından düzenlenen "8. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri" töreninde "Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı" ödülünü almak için sahneye çağrılan İrem Derici, yaptığı konuşmada geçtiğimiz günlerde hastanede yattığı günlerle ilgili, "Bildiğiniz gibi eşek cennetine gittim geldim" dedi.

Bu sırada Derici’ye ödülünü vermek üzere sahnede bekleyen TBMM Başkanı İsmail Kahraman, ünlü şarkıcıyı şaşkınlıkla dinledi.

Sunucunun "Seni Başkanın yanına alalım" demesi ile Kahraman’ın yanına gelen Derici, ödülünü Meclis Başkanı Kahraman’dan aldı.

irem_derici_kahraman

Kahraman’ın ödülü tavırlı vermesi ise dikkat çekti. Derici, tam konuşma gerçekleştireceği sırada Meclis Başkanı Kahraman mikrofonu Derici’den isteyerek, "İrem Hanım’ın bir sözünü değiştirmemiz gerekiyor. Cennet cennettir, eşeklerin cenneti olmaz" dedi.

Bunun üzerine şarkıcı Derici, "Bana eşek gözlü derlerdi de o yüzden" dedi.

Derici bir süre daha durduğu törenin bitmesini beklemeden salondan ayrıldı.

İşte o anlar...