Magazin

İrem Derici'ye hamilelik iyi gelecek!

Geçtiğimiz yıllarda Rıza Esendemir ile olan evliliğini sonlandıran şarkıcı İrem Derici sosyal medya hesabından takipçilerini kandırdı. Derici, klip çekiminde hamile olduğu fotoğrafı paylaşınca 'Sen ne zaman hamile kaldın?" yorumlarına maruz kaldı.

Şarkıcı İrem Derici, son zamanlarda yaptığı gaflarla ve skandal görüntüleriyle sık sık gündem olmaya devam ediyor. Son olarak Cihangir‘de bulunan bir mekandan çıkarken alkolün etkisiyle ayakta durmakta güçlük çektiği görülen İrem Derici, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerini kandırdı.

“HAMİLELİK ÇOK YAKIŞMIŞ”

Her fırsatta anne olmak istediğini belirten İrem Derici, karnına koyduğu yastıkla objektiflere poz verdi. İrem Derici‘nin takipçileri “Hamilelik çok yakışmış”, “Ne ara hamile kaldın” gibi yorumlarda bulundu.

İşte o paylaşım:

iremderici

DAHA ÖNCE DE “ÇOCUK İSTİYORUM” DEMİŞTİ

İrem Derici, önceki gün Twitter hesabına “Pazar pazar çocuk istiyorum diye uyandım. 30 sonrası sendromu mudur acaba?” mesajını yazdı. Şarkıcının çocuk paylaşımının ardından eski eşi Rıza Esendemir flaş bir paylaşımda bulunmuştu. Esendemir sosyal medya hesabından “Biri Demir biri Ayşe hem de iki tane olacaktı. Bu tweet yarın kendini imha edecek” yorumuyla eski eşi İrem Derici‘ye göndermede bulunmuştu.

rizaesendemir

Yorumlar