Magazin

İrem Derici'nin üvey annesi Selma Derici'ye mahkemeden kötü haber

34 yaşındaki şarkıcı İrem Derici'nin reklamcı babası Hulisi Derici 21 yıllık eşi Selma Derici'ye dava açmıştı. Ünlü reklamcının iki çocuğunun annesi Selma Derici hakkında çıkan haberlerin kaldırılmasını istedi, mahkeme ise bu talebini reddetti.

Pop şarkıcısı İrem Derici'nin reklamcı babası Hulisi Derici, geçtiğimiz günlerde 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi olan Selma Derici'ye kadınlık görevini yerine getirmediği ve sözlü şiddet uyguladığı gerekçesiyle boşanma davası açmıştı.

İrem Derici'nin üvey annesi Selma Derici'ye mahkemeden kötü haber

'KADINLIK GURURUM İNCİNDİ'

Taraflar arasında dava devam ederken üvey anne Selma Derici çıkan haberler sonrası kadınlık gururunun incindiğini ileri sürerek Sulh Ceza Hakimliği'ne başvurdu. Mahkeme Selma Derici'nin talebini reddetti.

 

Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre; Hulusi Derici ve Selma Derici arasındaki dava magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Ünlü şarkıcının annesi dilekçesinde 'Kadınlık yapmadı' sözünden dolayı psikolojisinin bozulduğunu, kişilik hak ve hürriyetinin zarar gördüğünü belirterek haberlerin kaldırılmasını talep etti. Mahkeme bu talebi reddetti.