Magazin

İrem Derici'den dizi sürprizi!

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara 12. son bölümüyle 8 Kasım Pazar akşamı ekrana geldi. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman ve Ahsen Eroğlu'nun başrollerde oynadığı Menajerimi Ara'nın 13. yeni bölümünden ön izleme sahnesi de yayınlandı. Menajerimi Ara yeni bölüme ünlü şarkıcı İrem Derici konuk oyuncu olarak katılacak.

Menajerimi Ara son bölümde Dicle (Ahsen Eroğlu) için karşı karşıya gelen Barış (Deniz Can Aktaş) ve Emir (Burak Tozkoparan) aşkları uğruna harekete geçti.

Tilbe Saran bölümün sürprizlerinden biri olurken, Saran'ın aşk için söyledikleri seyircilerin kalbine dokundu.

Menajerlerin stresli ve karmaşık dünyasının eğlenceli bir dille seyirciye aktarıldığı Menajerimi Ara'nın son bölümünde Emir, doğum günü olduğunu bilmeden akşam Dicle'yle buluşmayı planlarken, aynı akşam Barış ise Dicle'nin kalbini kırdığı her anın pişmanlığı içinde, ona doğum gününde anlamlı bir hediye verebilmek adına yollara düşecek.

Romantik dakikaların yaşanacağı 'Menajerimi Ara'nın yeni bölümünde, Dicle'yi kalbinden vurup asıl etkileyecek olan isim ise doğum gününü hatırladığından habersiz olduğu babası Kıraç (Barış Falay) olacak.

Kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nu buluşturan 'Menajerimi Ara' her pazar akşamı saat 20.00'de Star TV'de izleyici karşısına çıkıyor.