Magazin |

İrem Derici eski eşi Rıza Esendemir ile barışıyor mu?

Şarkıcı İrem Derici ve eski kocası Rıza Esendemir, sosyal medya hesaplarında ardı ardına öyle paylaşımlar yaptılar ki akıllara "İkili barışıyor mu?" sorusunu getirdiler.

Sosyal medyayı hesabını aktif olarak kullanan şarkıcı İrem Derici, eski eşi Rıza Esendemir ile çıktığı balayı tatilinden tekli fotoğrafını paylaştı. İrem'den önce de Esendemir eski evlerinden fotoğraf paylaşınca "ikili barışıyor mu?" dedikoduları patlak verdi.

FOTOĞRAFI KALPLERLE SÜSLEDİ

İrem Derici, eski eşi Rıza Esendemir ile 2014 senesinin Eylül ayında evlenmiş ve çift Maldivler'e balayı tatiline çıkmıştı. İrem Derici, 2016 senesinde boşandığı Rıza Esendemir ile birlikte gittikleri Maldivler tatilinden bir fotoğrafını paylaştı. İrem Derici'nin yaptığı bu paylaşımda en dikkat çeken detay ise fotoğrafın üzerine mavi ve pembe kalp koyması oldu.

ESKİ EŞİNİN MESAJINI KARŞILIKSIZ BIRAKMADI

Rıza Esendemir ile beklenmedik bir şekilde ayrılan ve kısa sürede Lider Şahin ile yeni bir beraberlik yaşamaya başlayan İrem Derici'nin "Bugün arsız arsız TBT yapacağım, kör edeceğim hepinizi" yazıp yaptığı paylaşımı takipçilerini hayli şaşırttı. Derici'nin bu paylaşımla eski eşine mesaj yollamış olma ihtimali gündeme geldi.

EVLERİNİN BALKONUNU PAYLAŞMIŞTI!

Rıza Esendemir, sosyal medya hesabı üzerinden İrem Derici ile evliyken birlikte yaşadığı evin balkonundan bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf sonrası ise İrem Derici'den beklenmedik bir atak geldi. Derici'de Rıza Esendemir, gibi eski mutlu olduğu günlere gönderme yaparak bir fotoğraf paylaştı. İkilinin yaptığı karşılıklı bu paylaşımlar akıllara yeniden bir araya gelecekler mi sorusunu getirdi.

İşte ikilinin paylaştığı fotoğraflar:

irem-derici-eski-kocasinin-barisma-sinyallerini-10467435_6176_m

irem-derici-eski-kocasinin-barisma-sinyallerini-10467435_5376_m