İrem Derici'nin Ataberk Özdene ile görüntüleri mi var? Gökçe Yıldırım ne dedi?

İrem Derici'nin Ataberk Özdene ile görüntüleri mi var? Ünlü Youtuber Gökçe Yıldırım,dün yayınlandığı videoda çarpıcı iddialarda bulundu. Yıldırım,eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini İrem Derici ile aldattığını iddia etti. Aynı zamanda kendisinin bilgisayarında Derici'nin videolarını bulduğunu iddia etti. Peki İrem Derici'nin Ataberk Özdene ile görüntüleri mi var? Detaylar haberimizde...

İrem Derici'nin Ataberk Özdene ile görüntüleri mi var? Magazin gündemine bomba gibi bir iddia düştü. Ünlü sosyal medya fenomeni Gökçe Yıldırım,eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini ünlü şarkıcı İrem Derici ile aldattığını iddia etti. Dün Yıldırım, YouTube'da yayınladığı videosunda kendisinin bilgisayarında Derici'nin iğrenç videolarını bulduğunu iddia etti. İrem Derici'nin Ataberk Özdene ile görüntüleri mi var? Merak edilen detaylar haberimizde...

YouTube'da 444 bin takipçisi olan Gökçe Yıldırım, dün paylaştığı makyaj videosunda İrem Derici hakkında magazin gündemine bomba gibi düşecek açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz yıl İrem Derici'nin dansçısı Ataberk Özdene ile ilişkiye başlayan ve 2018 yılının son aylarında bitiren Yıldırım, son videosunda aldatıldığını iddia etti.

"İREM DERİCİ İLE ALDATILDIM"

Çektiği makyaj videolarıyla tanınan Gökçe Yıldırım, eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini İrem Derici ile aldattığını bunu da kendi kişisel bilgisayarındaki video ve mesajlardan öğrendiğini söyledi.

"İREM İLİŞKİMİZİ BİTİRMEK İÇİN ÇOK UĞRAŞTI"

Kötülüğe her zaman iyilikle cevap verdiğini söyleyen ünlü YouTuber, son videosunda aldatılma hikayesini şu sözlerle anlattı:

"Bu zamana kadar susmanın her zaman en doğrusu olduğuna inananlardanım. Sosyal medya gördüğünüz haberlerin hepsi doğru. Bunu kimse inkar edemez. Bir ilişki varken yeni bir ilişkiye başlandı ve bunu karşı taraf başlattı, adımı o attı. Aylarca çok uğraştı. Hiçbir şekilde dikkate almıyorduk ama vazgeçmedi. Sonuç olarak da amacına ulaştı.

İrem Derici'nin Ataberk Özdene ile görüntüleri mi var? Gökçe Yıldırım ne dedi?

"KİŞİSEL BİLGİSAYARIMDA MESAJ VE İĞRENÇ VİDEOLARINI GÖRDÜM"

İnsanlıktan utandığım ve gerçekten iğrenç şeyler görmek zorunda kaldım. Biten ayrılıktan dolayı Allah'ıma şükrediyorum. Bir gün kendi bilgisayarımı açtım ve bilgisayarımda o kişinin (İrem Derici) oturumu açıktı. Her kadında bunu merak eder ve bakar sonuçta ortada bir ihanet var. Ben orada tüm yazışmaları, iğrenç videoları falan her şeyi gördüm ve olayı anladım."

"ALLAH'IN ADALETİNE İNANIYORUM"

İsim vermeden karşı tarafa sitem eder Yıldırım, Herkes bir gün hak ettiğini yaşar. Bir laf vardı 'Ben affederim ama Allah affetmez. Bu dünya gelip geçici. Allah'ın adaletine çok inanıyorum." dedi.

"İREM, MESAJ ATARAK BENİMLE TANIŞMAK İSTEDİ"

Yaşanan olaydan dolayı yapılan yorumlarda adının geçmesini istemediği için ilk ve son kez açıklama yaptığını söyleyen güzel YouTuber, aldatıldığını öğrenmeden önce İrem Derici'nin kendisine mesaj attığını anlattı. Özel hayatıyla ilgili yaşanan en komik olayın atılan mesaj olduğunu söyleyen Yıldırım sözlerine şöyle devam etti: "O kişi bana mesaj çekti. Mesajda aynen şu şekilde 'Canım, senin şu oynak bizi bir türlü tanıştırmadı biz bir araya gelelim bacım.' beni en çok etkileyen oydu. Şaka gibi ben utanırım. Kızın erkek arkadaşına yürüyorsun ve bir de mesaj atıyorsun."

"SADECE AİLE"

Öte yandan yeni sevgilisiyle bir alışveriş merkezinde görüntülenen İrem Derici, yeni ilişkisi hakkında konuşmaktan çekinerek sadece "2019'un herkese hayırlı olmasını diliyorum." dedi. Önceki günde Instagram hesabından köpeği ve yeni aşkıyla fotoğraf paylaşan Derici altına ingilizce olarak "Sadece aile" notunu düşmüştü.

 "KULAĞINI HER ŞEYE KAPAT, SENİ SEVİYORUM"

Çıkan haberlerden sonra kendisinden 11 yaş büyük olan aşkına sahip çıkan dansçı Ataberk Özdene, Instagram hesabından birlikte çekilen fotoğrafını "Kulağını her şeye kapak, bizi biliyorum, sadece benimle dans et. Seni seviyorum." açıklamasıyla paylaştı." Özdene, fotoğrafını yoruma kapatmayı da ihmal etmedi.

ATABERK ÖZDENE KİMDİR?
21 yaşındaki Ataberk Özdene, 2013 yılında “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışma programına katılmıştı.

GÖKÇE YILDIRIM KİMDİR?
1992 yılında dünyaya gelen Gökçe Yıldırım’ın kendisinden 2 yaş büyük bir ablası var. Gökçe Yıldırım, kariyerine 17 yaşındayken Kanal D’de başladı. Bir süre çalıştıktan sonra soluğu New York'ta aldı, ailesini özlediği gerekçesiyle Türkiye'ye kesin dönüş yapsa da zaman zaman ABD ziyaretlerini sürdürüyor. 8 Temmuz 2014’te ilk videosunu yayınlayan Gökçe Yıldırım, Youtube’ın yanı sıra sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor.

İREM DERİCİ

İrem Derici, 21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz'in kızları olarak dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan sanatçı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü'nü liseyle beraber bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı devam ederken O Ses Türkiye'ye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye'nin birçok yerinde sahne aldı.

2012'de "Bensiz Yapamazsın" single'ı ile profesyonel anlamda müzik hayatına başladı. Ardından Mayıs 2013'te ikinci single'ı "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı"nı piyasaya çıkardı. Aynı yılın Eylül ayında İki adlı bir maxi single yayımladı. Bu maksi teklinin ilk klibi "Sevgi Olsun Taştan Olsun" şarkısına çekilirken ikinci klibi "Zorun Ne Sevgilim"e çekildi. "Zorun Ne Sevgilim", Türkiye Resmî Listesi'nde üç hafta iki numarada kaldı. Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan "Neredesin Sen?"i yeniden yorumladığı bir single piyasaya sürdü.

2014'te yayımladığı "Kalbimin Tek Sahibine" single'ı Türkiye'de hit olarak YouTube'da izlenme başarısı yakaladı. Aynı yıl ikinci maxi single'ı Üç'ü çıkardı. Çıkış şarkısı "Bir miyiz?"in yanı sıra "Nabza Göre Şerbet" şarkılarına video klip çekildi. Mart 2015'te "Değmezsin Ağlamaya" ve Eylül 2015'te "Aşk Eşittir Biz" single'ların yayımladı. "Aşk Eşittir Biz", Türkiye'de iki numaraya kadar yükseldi. Aynı yıl ayrıca Emrah Karaduman'ın Tozduman albümündeki "Nerden Bilecekmiş" şarkısını seslendirdi.

Derici, Şubat 2016'da ilk stüdyo albümü Dantel'i GNL Entertainment etiketiyle piyasaya sürdü. Albümle aynı adı taşıyan çıkış şarkısı, Türkiye'de aralıksız dört hafta bir numarada kaldı. Albümün ikinci klibi "Evlenmene Bak" şarkısına çekildi ve klipte Sinan Akçıl da oynadı. Ardından üçüncü klip "Dur Yavaş" ve dördüncü klip "Bana Hiçbir Şey Olmaz" şarkılarına geldi.

13 Eylül 2014'te radyocu Rıza Esendemir ile yaptığı evliliği 22 Mart 2016'da tek celselik bir boşanma davasıyla sonlandırdı. 11 Temmuz-21 Eylül 2016'da Rising Star Türkiye yarışmasının ikinci sezonunda jüri üyeliği yaptı.

2017'de Mustafa Ceceli'nin Zincirimi Kırdı Aşk albümünün çıkış şarkısı "Kıymetlim"de ve Yonca Evcimik'in "Kendine Gel" single'ında düet şarkıcısı olarak yer aldı. Ayrıca kendisine ait "Tektaş" adlı bir single piyasaya sürdü.

İrem Derici'nin Ataberk Özdene ile görüntüleri mi var? Gökçe Yıldırım ne dedi? ile ilgili etiketler İrem Derici