İpler gerildi! Meral Akşener, Mansur Yavaş için 6'lı masaya resti çekti!

Hulki Cevizoğlu katıldığı bir programda bomba bir kulis iddiası ortaya attı. Cevizoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Meral Akşener'in Mansur Yavaş'ı aday göstermek istediğini iddia etti. Hulki Cevizoğlu, Akşener'in “Altılı masa Yavaş’ı aday göstermezse ben gösteririm” dediğini öne sürdü.

CNN Türk’te Semiha Şahin’in sunduğu Akıl Çemberi programına Memleket Partisi Sözcüsü Prof. Dr. İpek Özkal, Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın, Doç Dr. Hulki Cevizoğlu ve TürkMedya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel konuk oldu.

Muhalefetin cumhurbaşkanı adayının konuşulduğu programda Hulki Cevizoğlu, çok konuşulacak iddialar ortaya attı.

"ALTILI MASA ADAY GÖSTERMEZSE BEN GÖSTERİRİM"

İYİ Parti’nin il başkanları toplantısında konuşulan kulis bilgileri aktaran Hulki Cevizoğlu’nun Mansur Yavaş iddiası dikkat çekti. Cevizoğlu, Meral Akşener’in toplantıda, “Altılı masa Yavaş’ı aday göstermezse ben gösteririm” dediğini öne sürdü.

"ORTAK BİR KONSENSÜS OLURSA ADAY OLURUM"

İYİ Parti kaynaklarından edindiği bilgileri aktarmaya devam eden Cevizoğlu, Mansur Yavaş ile Meral Akşener arasında adaylık konusunun görüşüldüğünü belirtti.

Cevizoğlu aynı zamanda, Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda “Ortak bir konsensüs olursa aday olurum” dediğini iddia etti.

İpler gerildi! Meral Akşener, Mansur Yavaş için 6'lı masaya resti çekti! ile ilgili etiketler Mansur Yavaş Meral Akşener İYİ Parti seçim hulki cevizoğlu meral akşaner 6lı masa aday