Apple mağazasında şaşırtan manzara! 57 bin TL’lik cep telefonunu almak için kuyruğa girdiler

Lansmanda tanıtımı yapılan ve satışa çıkarılan iPhone 14 serisi Türkiye'de bugün satışa çıkarıldı. iPhone 14 almak için sabah saatlerinde Apple Store mağazasında oluşan kuyruk dikkat çekti.

Şık tasarımı, özellikleri ve fiyatıyla dünyada büyük ses getiren iPhone 14 serisi Türkiye'de satışa çıkarıldı. Fiyatı ile Türkiye'de büyük eleştiriler almıştı. 30 bin 999 TL ile 57 bin 200 TL arasında değişen fiyatlardan telefon almak isteyenler mağazaların önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Almak isteyenler önceden rezervasyonlarını oluşturdu. Kimi gece saatleri itibari ile kimi müşteri ise sabahın erken saatlerinde mağaza önlerinde beklemeye başladı. 30 bin 999 TL ile 57 bin 200 TL arasına değişen fiyatlarla satışa sunulan telefonlar yoğun ilgi gördü.

Apple mağazasında şaşırtan manzara! 57 bin TL’lik cep telefonunu almak için kuyruğa girdiler

"Yaklaşık 3 saatin sonunda telefonu alabildim"

Telefon almak için erkenden gelen Muammer Aydın, “Yeni modelleri sürekli takip ediyorum. Sabah saat 09.45 gibi geldim. Yaklaşık 3 saatin sonunda telefonu alabildim. Dün akşam lansman sonrasında bir tane aldım ikinciye müsaade etmediler. Bugün ise buraya gelerek eşim için ikinci telefonu aldım” şeklinde konuştu.

 

Sabah saatlerinde geldiğini ifade eden bir başka vatandaş ise “Yaklaşık 45 dakika bekledim. Çalışan arkadaşlar yardımcı oluyorlar. Her sene ilk çıktığı zaman alıyorum. 1 terabaytlık modelini 57 bin TL’ye aldım” diye konuştu.

Apple mağazasında şaşırtan manzara! 57 bin TL’lik cep telefonunu almak için kuyruğa girdiler ile ilgili etiketler iPhone iPhone 14 iPhone 14 Plus İPhone 14 Pro İPhone 14 Pro Max