Medya

İntikam Benim filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

20 Ocak Çarşamba günü Star TV yayın akışında yer alan İntikam Benim adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. İntikam Benim filmi profesyonel bir katilin hikayesini konu almaktadır. Filmin detayları haberimizde.

20 Ocak Çarşamba günü Star TV yayın akışında yer alan İntikam Benim adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı İntikam benim 2013 yılında vizyona girmiştir..

İNTİKAM BENİM FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Profesyonel bir katil olan Victor, New York'ta kimsenin dikkatini çekmeden yaşamaya özen göstermekte, bu arada 'mesleğini' icra etmektedir. Aynı zamanda New York'un yer altı bir suç örgütüyle de bağlantısı vardır. Bir gün genç ve yüzü yaralı bir kadın tarafından izlendiğini fark eder. Victor, Beatrice'in kendisini izlediğini fark ettiğinde, ağzını arar.

İntikam Benim

Beatrice Victor'ın katil olduğunu bilmektedir ve kendisine intikam planında yardım etmesi için ona şantaj yapar. Yüzünün yarısını yaralayan adamın ölmesini ve adalete kavuşmayı ister. İntikam planını mecburen kabul eden Victor ve Beatrice'in aralarında karşı koyamadıkları bir kimya ve güçlü bir ilişki doğar. Şimdi intikam için vahşi bir plan yapmanın zamanıdır....
Noomi Rapace ve Colin Farrell'ın başrolleri paylaştığı filmin yönetmenliğini ise orijinal Ateşle Oynayan Kız filminin yönetmeni olan Kuzey Avrupalı sinemacı Niels Arden Oplev üstleniyor.

İNTİKAM BENİM FİLMİ OYUCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Niels Arden Oplev

Oyuncular: Colin Farrell, Noomi Rapace, Terrence Howard

Tür: Aksiyon, Gerilim

Yapım Yılı: 26 Nisan 2013 / 1s 58dk