Gündem

İntihar girişiminde bulunan genci, eski bakan ikna etti

15 Temmuz Şehitler Köprüsü korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulunan kişiyi, eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ikna etti. İkna çabaları sonrası korkuluklardan indirilen kişi polis merkezine götürüldü.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Ankara istikametinde saat 12.30 sıralarında köprü korkuluklarına çıkan bir kişi intihar girişiminde bulundu.

ANKARA İSTİKAMETİNDE YOĞUNLUK

İhbar üzerine olay yerine gelen müzakereci polis, korkuluklara çıkan kişiyi aşağıya inmesi için ikna etmeye çalıştı, olay nedeniyle Ankara istikametinde trafik yoğunluğu yaşandı.

ESKİ BAKAN İKNA ETTİ

Polis ekiplerinin ikna çalışmaları sırasında köprüden geçen eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu intihar girişimini görerek durdu. Aracından inen Eroğlu, bir süre intihar girişiminde bulunan kişi ile konuştu.

Eski Bakan Eroğlu, korkuluklara çıkan kişiyi ikna ederek intihardan vazgeçirdi. 2 buçuk saat süren intihar girişimi sona ererken, korkuluklardan indirilen kişi polis merkezine götürüldü.

(DHA)
 

Günün Videosu
15 Temmuz darbe girişimini yöneten isimlerden biri olan eski jandarma yarbay Turgay Sökmen'in firar etmeden önce Akıncı Üssü'ndeki son görüntüleri ortaya çıktı. 'Konseyin karanlık yarbayı' olarak bilinen Sökmen'in rahat tavırları dikkat çekti. Kırmızı kategoride aranan Sökmen için 4 milyon lira ödül kondu.